Zavrieť

Porady

Zasielky z Ciny

Mate niekto skusenosti z reklamaciou zmiznutej zasielky dorucovanou Postou. Zmizlo mi niekolko zasielok z Ciny, ktore mali byt dorucene Postou. Dorazili na Slovensko a zmizli. Posledne 2 v hodnote spolu 85 €
S kuriermi su dorucene uplne vsetky
Naposledy upravil Adortl : 21.12.23 at 15:48
p1.jpg  
p2.jpg  
1/1
23 komentárov     zbaliť
ivka70 presli aj colnicou?
Adortl obidva zasielky presli hranicu z Madarskom. Posta ich vraj nema. O reklamacii sa na Poste nechcu bavit. Je to v ich preprave, tak na koho sa obratit. Ked to ide cez kurierov DPD a GLAs ani jedna sa nikdy nestratila
ivka70 Jedine na predajcu na Ali, ten to musí reklamovať . Ak už vypršala čas doručenia, treba to napísať jemu.
Ďalšia vec je, že par zasielok z minulého roka pred vianocami sa nám našlo a doručili ich koncom januára.
Martuk trvaj na podani reklamacie a ziadaj spisat reklamacny protokol
Martuk ked kliknes na sledovanie zasielky, co ti ukaze?
Adortl ukazuje - zasielky prijate miestnou dorucovacou spolocnostou
Martuk ako som pisal, musis to riesit na poste a trval by som na podani reklamacie a okamzitom doruceni
Adortl nechcu sa ani bavit na Poste so mnou
kopretinka reklamáciu musia riešiť.Ale podla toho obrázku je to stále v preprave....čiže na poštu to z Madarska ešte nedošlo
Adortl ved stale sa stratia po prechode hranicou z MLR na Slovensko, ked to prepravuje Posta . Jedna zasielka je " v preprave " od 18.9.2023. Do miestneho dorucovacieho centra dosla 5.10.2023. Ani jednu nemam
ivka70 Reklamovať musí odosielateľ, už dávno si mal potvrdiť nedorucenie zásielky, uz by si mal aj peniaze vrátené.
Adortl odosielatel to odoslal. Dostalo sa to cez hranicu na Slovensko, kde dorucenie prebrala Posta - a zasielky zmizli
ivka70 Zbytocne to opakujes, zasielku do doby dorucenia, musi hladat odosielatel. Preto sa s tebou posta odmieta bavit.
Mne v takom pripade reklamaciu uznal aliexpress a len oznamil odosielatelovi aj mne, ze vracia peniaze.
Adortl potrebujem zasielky, nie peniaze
ivka70 Keby si to vyreklamoval ako nedodane v septembri, uz si si to mohol objednat znovu a aj mat to doma. To je jednoducho riziko, s ktorym treba pocitat pri zasielkach z Ciny.
Adortl nic by som nemal doma, vsetko ide cez Postu a zmizne. To nie je riziko zasielok z Ciny, ale problem s Postou
buchač ...a dokolečka, dokola....jak verklík.
Čistý trotl...
Adortl presne tak, a stacilo by pozorne si precitat otazku. Ani nikto , kto dobre radi tu nie je. Napr. redjohn
buchač Adortl (Dnes 08:55) presne tak, a stacilo by pozorne si precitat otazku. Ani nikto , kto dobre radi tu nie je.
======================
Tie tvoje stupídne " otázky ", čo tu dávaš ?
Pritom by stačilo pozorne prečítať si odpovede.
Fakt si na smiech....len trolluješ.
Adortl nuti ta niekto odpovedat mudrosrac ? Pre mna 85 € nie je zanedbatelne
buchač
marjankaj Buchy jeden žasne, čo sa tu v poslednom čase vykotilo.
vlado 33 .
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

občasník je offline (nepripojený) občasník

občasník
Milý Adortl, na Slovensko nič nedorazilo, tvoja zásielka je v správe Maďaeskej pošty - sťažuj sa teda na Maďarskej pošte, resp. ty nie, ale odosielateľ. Očakávaný termín dodania máš január 2024. Pre istotu si daj nohy do tepla... A neočierňuj Slovenskú poštu bez dôkazov. To, že Ti nejaký Aliexpres píše nezmysly je druhá vec. Oni vedia prd, kde je nejaká Szlovákia. Global logistic píše jasne.
global.jpg  
3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
Adortl Nemily obcasnik: Aktualna zasielka je uz v preprave Posty. Predosla bola odoslana z Ciny 18.9.2023. Dna 5.10.2023 dorazila do miestneho dorucovacieho miesta. Mas snad pocit, ze mojim miestnym dorucovacim miestom je Madarsko ? Vybral som sa na Postu. Informovali ma, ze ju maju v preprave a poziadali o strpenie. Dodnes ju nemam a Posta na moje urgencie nereaguje. Medzitym mi uz prisli 7 balicky z Ciny - cez kurierov GLS, alebo DPD.
Minuly mesiac som 10 dni cakal na balicek z Vranova. Zavolal som odosielatelovi, ci ho poslal a vybral som sa na Postu. 10 dni tam trcal, bez toho , aby mi dali avizo o ulozeni zasielky zltym listkom. Tak neobhajuj zlodejov a podvodnikov z Posty
občasník Všetci v Bardejove ste takí hustí? Kde presne som ja písal niečo o tom, že tvojim doručovacím miestom je HU? Čo ty chceš urgovať? V akom vzťahu ty si s doručovateľom v mieste bydliska? V žiadnom. Tak tíško doma čakaj na doručenie alebo to urguj o predávajúceho.

Zlodejov a podvodníkov? Pochybujem, že poznáš pravý význam tých dvoch slov.

https://global.cainiao.com/newDetail...herMailNoList=

Naozaj poprosím admina o uzamknutie tohoto hnojiska.
Adortl to hnojisko tu robis ty a comp. Zasielka z 18.9. dorucovana Postou / priznal to ved. Posty / ZMIZLA po prechode hranicou
  zbaliť

Martuk je offline (nepripojený) Martuk

omylný človek, ktorý sa rád nechá poučiť a občas má aj svojský pohľad na vec :-D ...viac Martuk
skus sa popytat na poste podla cisla zasielky alebo reklamovat na poste. Musia tam vediet, ktory den dana zasielka z posty odisla a kto ju dorucoval.

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
" Adortl (Dnes 08:55) presne tak, a stacilo by pozorne si precitat otazku. Ani nikto , kto dobre radi tu nie je. "

Takže poďme na to...a zacitujme si zadanie (odrážky som dal ja, aby bolo jasne, na čo reagujem):

"
Adortl
- Mate niekto skusenosti z reklamaciou zmiznutej zasielky dorucovanou Postou.
- Zmizlo mi niekolko zasielok z Ciny, ktore mali byt dorucene Postou. Dorazili na Slovensko a zmizli. Posledne 2 v hodnote spolu 85 € S kuriermi su dorucene uplne vsetky "

- Ja osobne nemám, a ako pozerám, tak ani nik iní
- Druhá stať sú len obyčajné kydy...ako v tvojej každej téme, kde len a len zbytočne trolluješ.
Byť v mojej právomoci, tak tvoje hlúposti v zárodku uzatváram.
6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
Adortl .
vlado 33 .
buchač .
Adortl .
vlado 33 .
Adortl .
  zbaliť

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

vlado 33
Zaregistruj sa na e-pošta, daj do vyhľadávania číslo zásielky. Pošta už veľakrát sklamala.

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.