Zavrieť

Porady

Test pozornosti

dobry den chcel by som sa spytat idem na vysetrenie ku psychologovi na niejaky test pozornosti ohladom vodicaku a chcel by som sa spytat ci by mi vedel niekto povedat niejake instrukcie ze co ma tam caka aby som bol pripraveny dakujem
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

vlado 33
Bol som na takom teste v deväťdesiatych rokoch. Teraz sú už tie testy určite modernejšie. Zisťuje sa reakčný čas, prepočítava sa podľa veku. Ja som robil takýto.
zapínali sa svetla, do toho zvuky, trebalo stlačiť príslušné tlačidlo. A ešte pravý, ľavý pedál. Malo to šesť rýchlostí. Dosť náročne to bolo na sústredenie sa.
misoft Hmmm.... zaujímavé.... Ja keď som robil vodičák - nič také som nerobil.
vlado 33 misoft, To sa robilo pri príjmani do zamestnania, ako vodič z povolania. Neviem ako to je teraz, či sa to robí. Vtedy to len začínalo, chceli vyberať spomedzi uchádzačov, tých najlepších. Sestrička bola vtedy prekvapená, že som to urobil. Že dvadsaťpäť ľudí predo mnou neurobilo. Ani ja som neurobil, len zhovievavosť psychológa mi vtedy pomohla, dostal som za päť.

red john je offline (nepripojený) red john

red john
Zakladna otazka znie, ze aku skupinu VP ides robit.
Osobne predpokladam, ze nie iba na "B".
Pri iných skupinach je taketo vysetrenie povinnostou.

Hlasovalo 4 pouzivatelov

Užitočné (2)
buchač, wilby
Nevhodné (1)
Komentár, nie odpoveď (1)
0
7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
misoft To je fakt - na C a vyššie - psychotesty, rôzne vyšetrenia - nutnosť. Ale na B-čko? Načo?
aktualne Ano je to na vodicak skupina B
aktualne ano je to na B vodicak
vlado 33 Možno niekto vyhodnotil, že máš spomalené reflexy. Chcú správu od psychológa.
aktualne nie nie neni to kvoli tomu, ze mam pomale reflexy je to kvoli chorobe ktoru som prekonal tak preto len som chcel vediet co su to za testy a nie riesit tu ze preco a na co ked len vodicak B
vlado 33 Tak lekár zhodnotil, že nemusíš byť spôsobilý na vedenie vozidla, chce test.
aktualne ano tak tak preto sa pytam ze co ten test obnašq ci niekto nevie na co sa mam pripravit
  zbaliť

red john je offline (nepripojený) red john

red john
Zakladna otazka znie, ze aku skupinu VP ides robit.
Osobne predpokladam, ze nie iba na "B".
Pri iných skupinach je taketo vysetrenie povinnostou.

Na test samotny sa neda pripravit, reakcie sa nedaju podviest.

Hlasovalo 4 pouzivatelov

Užitočné (2)
buchač, wilby
Otázka, nie odpoveď (1)
Nevhodné (1)
0
veronikasad Boli zmazané komentáre, písal o VP B, test ide robiť zo zdravotných dôvodov.
ivka70 on to dobre vie, komentare boli 2 dni pod jeho prispevkom .... odpoved iba skopiroval do novej

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.