Zavrieť

Porady

Vlastný WEB a jeho následná Reklama

Dobrý deň, rád by som sa opýtal zainteresovaných osôb, ktorý majú skúsenosti s tvorbou vlastnej webstránky a ako to s odstupom času hodnotia

1. Vytvorenie si vlastnej webstránky - ako osoba začínajúca podnikanie, by som rád mal vlastnú webstránku. Na internete je niekoľko, nazvem to ´´rýchlych´´ postupov ako si sám vytvoriť vlastnú webku. má niekto skúsenosť ktorý portál je najspoľahlivejší? alebo ktorému sa radšej vyhnúť.

2. Nechať si vytvoriť webstránku - druhou alternatívou je nechať si vytvoriť websránku (cena, bude asi niekde inde oproti samo vytvorenej ale asi aj jej kvalita)


3. Google ADS, spravovať si ich sám alebo opať sa na niekoho obrátiť? - určite a aj v tejto problematike je na internete veľa návodov ako si spravovať google ads sám ale vyplatí sa to? bude výsledok spravovania si reklám sám natoľko odlišný respektíve neefektívny oproti tomu, ak to bude spravovať niekto za mňa? s akou cenou spravovanie reklám je treba počíatať?


A) je podľa Vás lepšie nechať si vytvoriť webstránku alebo sa potrápiť a spraviť si to sám? Kvalitatívny rozdiel v tom určite bude ale je to až tak poznať?

Za akékoľvek informácie k uvedenej problematike budem rád, ktokoľvek, kto si zakladal vlastný web a viem mi poradiť čomu sa vyhnúť a do čoho naopak ísť..
Ďakujem
Pravidlá a tipy
 • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
 • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
 • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
  Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
  Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
  Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
  ❤ Buďte priateľskí ❤
  Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

  Vlastný WEB a jeho následná Reklama

  Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

  Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.