Zavrieť

Porady

Prihlásenie zam-teľa a zam-cov do VšZP-skúsenosť

Poprosím, má niekto skúsenosť s prihlasovaním zam-teľa a zam-cov do VšZP? Ja som registrovala firmu 29.4. vytlačila som si prihlášku zamestnávateľa. Keďže bol 1. máj sviatok dnes som osobne bola na pobočke VšZP kde mi "vraj" sprístupnili službu. Žiadnu zmluvu mi nepotvrdili iba som si ju vytlačila a nič po prihlásení do e-pobočky zatiaľ nevidím.

Má niekto skúsenosť či sprístupnenie e-služby vo VšZP trvá dlhšie?

Zatiaľ nemám prihlásených zamestnancov-pracujú od 1.5.24, nakoľko nemám sprístupnenú (aktivovanú) službu na el. odosielanie.
Ďakujem pekne.
3 komentárov     zbaliť
veronikasad Počkaj do zajtra, VšZP spracúva výkazy okolo polnoci
maped Veronika, ak si zobrazím prístupové práva, stále tam mám, že požiadané. Tú zmluvu odo mňa nikto nechel, ani mi ju nepotvrdili, len keď som tam ráno bola, povedali, že máte to sprístupnené. Nič zatiaľ nefunguje. Tak myslíš že to bude ok, až zajtra? Môžem zam-cov prihlásiť do 8 dní? Začiatok PP majú od 1.5. Ďakujem !
Negoce presne tak, máš čas
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Prihlásenie zam-teľa a zam-cov do VšZP-skúsenosť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.