Zavrieť

Porady

zamestnanecka rada

Ahojte,
vie mi niekto poradit, aky formular pouzit pripadne nejaky format pri zvoleni zamestnaneckej rady. Ake nalezitosti su potrebne?
dakujem ak sa niekto vyjadri
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    willma je offline (nepripojený) willma

    willma
    prikladám aj nejaký vzor dekrétu pre ZZ
    • File Type: doc ZZ.doc (26.5 KB, 380 videní)

    willma je offline (nepripojený) willma

    willma
    V prílohe posielam nejaký vzor, keď pozriem ešte nejaké drobnosti doplním, ak nebude niekto šikovnejší

    willma je offline (nepripojený) willma

    willma
    <TABLE id=HB_Mail_Container height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNSELECTABLE="on"><TBODY><TR height="100%" UNSELECTABLE="on" width="100%"><TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNSELECTABLE="off">Inak v Zákone 124/2006 o BOZP sa v §19 píše o zástupcovi zamestnancov, §20 dotýka komisie BOZP a § 29 kontrolnej činnosti. A v §11a ods.1 zákonníka práce 433/2003, sa vyslovene píše tiež o zástupcoch zamestancov teda odborová rada, zamestnanecká rada alebo zamestnanecký doverník, taktiež aj zástupca zamestnancov pre BOZP podľa osobitného predpisu.
    </TD></TR><TR UNSELECTABLE="on" hb_tag="1"><TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNSELECTABLE="on">
    </TD></TR></TBODY></TABLE>
    Naposledy upravil willma : 18.10.06 at 06:32 Dôvod: doplnenie

    ivanaj je offline (nepripojený) ivanaj

    ivanaj
    Ide mi najma o to, ze sa nam stal prac. uraz na pracovisku a vyjadrit k tomu sa ma aj clen zamestnaneckej rady. Lenze my zatial ziadnu nemame, tak sme zvolili resp. urcili jedneho cloveka, on s tym suhlasil a potrebovala by som to dat aj nejako na papier, ze on je v rade.

    willma je offline (nepripojený) willma

    willma
    Nemusí byť v rade, postačuje keď je menovaný za zástupcu zamestnancov. A som potvora, prajem príjemnú zábavu pri vyplňovaní Záznamu o úraze-robota pre vraha.

    ivanaj je offline (nepripojený) ivanaj

    ivanaj
    Diky moc :-) ale nastastie tuto pracu uz spravil bezpecnostny technik, vsetko vyplnil a len mi doniesol tlacivka na rozoslanie do posty :-)

    fcelicka je offline (nepripojený) fcelicka

    fcelicka
    Prosim Vas nemate nejake zaznamy z rokovania zamestnaneckej rady? My sme si ju volili, mam urobit z toho zaznam a neviem ako :-(

    marmal je offline (nepripojený) marmal

    marmal
    Dobrý deň,
    chceme si zvoliť zamestnaneckého dôverníka a potrebujeme napísať žiadosť za zamestnancov podľa § 234 Zákonníka práce ods. 1.
    Má niekto takýto vzor žiadosti na voľbu zamestnaneckej rady, príp. dôverníka.

    Ďakujem

    Marta

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.