Zavrieť

Porady

Desiatimi prstami

Ahojte.

Náte niekto licenčné číslo na program "Desiatimi prstami"?

Ďakujem
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

dana9 je offline (nepripojený) dana9

právnik dana9
Janka6685
Ahojte.

Náte niekto licenčné číslo na program "Desiatimi prstami"?

Ďakujem
janka vôbec ho nepotrebuješ, stiahni si demoverziu českej verzie "deseti prsty", nemáš tam síce lekcie, ale tie sú zbytočné, ja som sa za mesiac naučila strojopis len tým , že som opisovala text, najskôr anglický potom slovenský, je to milión krát lepšie a zaujímavejšie. mám ale pocit, že slovenská demo verzia túto možnosť opisovania textu nemá.

dana

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac Janka6685
dana9
janka vôbec ho nepotrebuješ, stiahni si demoverziu českej verzie "deseti prsty", nemáš tam síce lekcie, ale tie sú zbytočné, ja som sa za mesiac naučila strojopis len tým , že som opisovala text, najskôr anglický potom slovenský, je to milión krát lepšie a zaujímavejšie. mám ale pocit, že slovenská demo verzia túto možnosť opisovania textu nemá.

dana
Ďakujem.

Ja písať desiatimi viem, učili ma to v škole, to len kamoš sa chce učiť a kázal mi pozisťovať.

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac Janka6685
Richard
Jani, toto nie je hackerská stránka .-)
Prepáč Richard. Ja sa do týchto hackerských záležitostí nerozumiem. Neviem, čo je legálne a čo nie. Kázal mi kamoš pozisťovať, tak som sa obrátila na poradu.

Ešte raz prepáč a kľudne túto tému vymaž.

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac Janka6685
kamowski
Tu si vieš stiahnuť free programík :
http://susta.cz/psacistr/PV10.htm
Ďakujem. To je ale česká verzia. Mám slovenskú demo verziu, ktorá je super, lebo nejde len o odpisovanie textu, ale pomaly to učí písmenko po písmenku, tak, ako sme sa to učili v škole a vypočíta rýchlosť, chyby, presne vypíše chybové písmená...ale je to len demo. Nevadí, lebo verzia na jeden rok stojí len 200,-, takže poviem kamošovi, nech si ju kúpi.:p

kika1 je offline (nepripojený) kika1

kika1
Janka6685
Ďakujem. To je ale česká verzia. Mám slovenskú demo verziu, ktorá je super, lebo nejde len o odpisovanie textu, ale pomaly to učí písmenko po písmenku, tak, ako sme sa to učili v škole a vypočíta rýchlosť, chyby, presne vypíše chybové písmená...ale je to len demo. Nevadí, lebo verzia na jeden rok stojí len 200,-, takže poviem kamošovi, nech si ju kúpi.:p
Poradíš mi kde sa dá to demo kúpiť? Prípadne ako sa to presne volá?
Dik.

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.