Zavrieť

Porady

MRP-MZDY-WIN platené sviatky - nastavenie

Potreboval by som vedieť ako mám v programe nastaviť výpočet náhrad za platené sviatky pri mesačnej mzde. Sú tam tri možnosti:
1. ako pomerná časť základnej mzdy
2. náhrady zaplatené priemernou mzdou
3. náhrady ako pomerná časť základnej mzdy.
Ide mi o to, aby som v prehľadoch dostal správny vymeriavací základ pre sociálny fond. Ak dám možnosť 1 tak sú náhrady za sviatky súčasťou hrubej mzdy.
Ako to máte nastavené Vy?

Vďaka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    sobubo
    Potreboval by som vedieť ako mám v programe nastaviť výpočet náhrad za platené sviatky pri mesačnej mzde. Sú tam tri možnosti:
    1. ako pomerná časť základnej mzdy
    2. náhrady zaplatené priemernou mzdou
    3. náhrady ako pomerná časť základnej mzdy.
    Ide mi o to, aby som v prehľadoch dostal správny vymeriavací základ pre sociálny fond. Ak dám možnosť 1 tak sú náhrady za sviatky súčasťou hrubej mzdy.
    Ako to máte nastavené Vy?

    Vďaka
    Ja mám v nastavení možnosť 3. Potom mi dáva zvlášť sviatky do kolonky - náhrady za sviatky. Soc. fond rátam ručne, z mesačnej sumarizácie.

    pingino je offline (nepripojený) pingino

    pingino
    Sara Emília
    Ja mám v nastavení možnosť 3. Potom mi dáva zvlášť sviatky do kolonky - náhrady za sviatky. Soc. fond rátam ručne, z mesačnej sumarizácie.
    Socialny fond mozno nadefinovat podla tohoto postupu:
    http://upgrade.mrp.sk/faqwebpages/Fa...aspx?cislo=188

    sobubo je offline (nepripojený) sobubo

    sobubo
    Aj ja som postupoval podľa návodu od MRP, ale keď zadám možnosť 1, tak mi zaráta náhrady za sviatky do hrubej mzdy. A z hrubej mzdy vypočíta povinný prídel do soc. fondu. Viac by sa mi hodila možnosť 3, ale po každom upgrade programu sa mi nastaví možnosť 1. Stále to musím sledovať a prepínať naspäť.

    Lenkak ako protom pocitas soc.fond?

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    citujem z mrp:
    Pri výpočte mzdy zamestnancov sa vypočíta vymeriavací základ pre poistné TVORBA SOCIÁLNEHO FONDU. V agende Poistné organizácie sa potom vymeriavacie základy za jednotlivých zamestnancov sčítajú a použijú pre výpočet sociálneho fondu.
    Od verzie 4.50 sa zaškrtnutím políčka vyznačí, či sa zo mzdovej položky odvádza poistné pričom sa nevychádza z hrubej mzdy alebo celkového úhrnu príjmov a preto je potrebné označiť všetky z ktorých sa poistné odvádza.
    V prípade položky TVORBA SOCIÁLNEHO FONDU sa vyznačia všetky s intervalu 200 až 499 s výnimkou položiek reprezentujúcich náhrady a tých ktoré nie sú započítavané do hrubej mzdy.

    sobubo je offline (nepripojený) sobubo

    sobubo
    Mám zaškrtnuté položky:
    200 - základná mzdy
    203
    207 až 210
    212
    213

    Problem vidim v tom, že ak mam v nastaveniach určené, že platené sviatky pri mesačnej mzde sú pomernou časťou základnej mzdy, tak sa mi náhrady za sviatky dostanú do výpočtu sociálneho fondu.
    A položka 200 - základná mzdy musí byť zaškrtnutá nie?

    pingino je offline (nepripojený) pingino

    pingino
    sobubo
    Problem vidim v tom, že ak mam v nastaveniach určené, že platené sviatky pri mesačnej mzde sú pomernou časťou základnej mzdy, tak sa mi náhrady za sviatky dostanú do výpočtu sociálneho fondu.
    A položka 200 - základná mzdy musí byť zaškrtnutá nie?
    Ja v tom problem nevidim pretoze v zakonniku prace v §122 ods.3 sa pise:
    "U zamestnanca, ktorý je odmeňovaný mesačnou mzdou, sa sviatok, ktorý pripadne na jeho obvyklý pracovný deň, považuje za odpracovaný deň, za ktorý mu patrí mzda. Tomuto zamestnancovi náhrada mzdy za sviatok nepatrí."

    Podla mna teda cast zakladnej mzdy odpovedajuca sviatku nie je nahrada mzdy a preto sa do vymeriavacieho zakladu pre tvorbu socialneho fondu moze zapocitat zakladna mzda v plnej vyske.
    Naposledy upravil pingino : 05.11.06 at 12:07

    MRP-MZDY-WIN platené sviatky - nastavenie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.