Zavrieť

Porady

Akú reklamu na nete?

optimistka
Prosím Vás, podeľte sa so mnou o skúsenosti s reklamou firmy, internetového obchodu, na nete - čo sa Vám viac osvedčilo - google adwords alebo etarget? Rozhodujem sa medzi týmito dvomi spôsobmi, a chcela by som zistiť, ktorý je efektívnejší. O koľko sa zvýšila naozaj návštevnosť stránky? Dík.
Naposledy upravil Richard : 08.12.06 at 08:59
Usporiadat
Aendy Aendy

Aendy je offline (nepripojený) Aendy

luigi72 Pozri príspevok
Doteraz som mal dobrú mienku o Aendy, lebo z hľadiska grafiky to uňho vyzeralo veľmi dobre, ale toto!!! Teraz prvýkrát som pozrel jeho novú stránku a toto by som v živote nebol pomyslel! Je to veľmi podlý trik, seriózny webmaster takéto nepoužíva!



Nie je finta ako finta, lebo neviditeľný text nie je korektný. Alt tag je normálny html tag. Bežne sa používa v korektnom SEO, ale neviditeľný text je podvod. Vieš prečítať 1px text?
Luigi - ako richard skor uviedol, toto riesenie nie je dlhodobe, a takisto je to o vyuzivani schopnosti a moznosti, povedzte mi nie je podly trik ze Vam na azete zasielaju rozne reklamne RP , posty a pod? tam je to o peniazoch, zaplatia tak Vas obtazuju. Vyuzivaju financie na to aby Vas prilakali, a podla mna je to na kazdeho osobnom nazore. Niekto ma financie a niekto PODLE triky. ale ako pisem vyssie PODLE by bolo keby to nezodpovedalo obsahu, ale len tak medzi nami , vsimol si niekto tie zaujimave rozne okna textu na roznych portaloch ako najnovsie pridane odkazy a pod. to je tiez len trik a pouziva sa. a podla mna je o dost podlejsi sposob roznych celooknovych reklam ktore mozete zavriet az ked si cele pozriete aby ste sa dostali k emailu napriklad na nejakom portali a pod. Tato moja podlost nikoho neobtazuje a nezavadza
0 0
Aendy Aendy

Aendy je offline (nepripojený) Aendy

A myslim ze zakladatelku tejto temy nezaujima tato nasa debata

Este raz pisem - SEO je lacnejsie ale treba sa on starat, AdWords je rychlo zaobstaratelne, ale casto aj tazsie kotrolovatelne. Najlepsia je kombinacia viacerych prvkov.
0 0
luigi72 luigi72

luigi72 je offline (nepripojený) luigi72

Aendy Pozri príspevok
Luigi - ako richard skor uviedol, toto riesenie nie je dlhodobe, a takisto je to o vyuzivani schopnosti a moznosti, povedzte mi nie je podly trik ze Vam na azete zasielaju rozne reklamne RP , posty a pod? tam je to o peniazoch, zaplatia tak Vas obtazuju. Vyuzivaju financie na to aby Vas prilakali, a podla mna je to na kazdeho osobnom nazore. Niekto ma financie a niekto PODLE triky. ale ako pisem vyssie PODLE by bolo keby to nezodpovedalo obsahu, ale len tak medzi nami , vsimol si niekto tie zaujimave rozne okna textu na roznych portaloch ako najnovsie pridane odkazy a pod. to je tiez len trik a pouziva sa. a podla mna je o dost podlejsi sposob roznych celooknovych reklam ktore mozete zavriet az ked si cele pozriete aby ste sa dostali k emailu napriklad na nejakom portali a pod. Tato moja podlost nikoho neobtazuje a nezavadza
S odosielaním reklám na svoj e-mail napr. z azetu každý súhlasil. Nechces ich, môžeš ich zrušiť.
"Najnovšie pridané..." na rôznych portáloch sú normálne funkčné odkazy, čitateľné a len upozorňujú na tieto veci.
Vyskakovacie okná -napriek tomu, že obťažujú- musia musia byť vypnuteľné alebo aspoň zmenšiteľné, aby neprekážali. Je to také rozumné pravidlo.

Ale neviditeľný text neprináša žiadne informácie pre užívateľa, slúži len a len na dosiahnutie lepších výsledkov vo vyhľadávačoch. Namiesto toho, aby si mal kľúčové slová v potrebných množstvách v textoch na svojich podstránkach, namiesto toho, aby si vytváral spätné linky na svoj web, namiesto toho, aby si spravil beztabuľkový layout, skrátka namiesto toho, aby si optimalizoval všetky onpage a offpage faktory, si sa priklonil k takémuto podlému triku - zakázanej techniky optimalizácie. A neospravedlňuje ťa ani to, že tam máš len svoje kľúčové slová.
Toto považujem za nefér voči ostatným webmasterom, ktorí sa snažia legálnymi optimalizačnými prostriedkami dosiahnuť lepšie výsledky vo vyhľadávačoch pre seba aj pre svojich klientov.

Odporúčam popozerať smernice pre webmasterov (Webmaster Guidelines 2007).

Zhrnutie smernice kvality:

* Vytvárajte stránky pre používateľov a nie pre prieskumové stroje, ktoré nezavádzajte. Nesnažte sa im prezentovať iný typ stránky (cloaking).
* Vyhýbajte sa trikom, ktoré zvyšujú umiestnenie stránky vo výsledkoch vyhľadávania.
* Vyhýbajte sa pochybným návodom na zvýšenie PageRanku. Môže to vyvolať presne opačný účinok.
* Nevyužívajte neautorizované programy na registráciu stránok a kontrolu rankingu (napr. WebPosition Gold™).
* Vystríhajte sa použitia skrytého textu alebo skrytých spojení.
* Nepoužívajte cloaking alebo redirect.
* Nepoužívajte stránky s nerelevantnými slovami.
* Na stránkach prezentujte obsah, ktorý je pridanou hodnotou pre používateľa a motivuje ho k opätovnej návšteve Vašej stránky.

Otázka: ako by si optimalizoval svoju stránku potom, keby som ja spravil akože background zo samých kľúčových slov s veľkosťou 1px (normálny text, absolútna pozícia, z-index, aby to bolo krásne ako podklad)? Mal by som milióny neviditeľných kľúčových slov a bol by som najrelevantnejším odkazom vo vyhľadávačoch Pridal by si aj ty potom ešte viac neviditeľných kľúčových slov? A keby každý to takto robil? Kam by sme dospeli?!
Naposledy upravil luigi72 : 05.11.08 at 10:19 Dôvod: doplnenie
0 0
slabikar slabikar

slabikar je offline (nepripojený) slabikar

Bastian Pozri príspevok
Odporúčam všetkým nech si pozrú na jeho stránke spodnú lištu - alebo skôr čo sa tvári ako lišta. Sú to husto na seba natlačené kľúčové slová o veľkosti 1px.
poprosim o vysvetlenie v com je podstata svinstva ze tam ma tie klucove slova? totizto som uz o tom od niekoho pocul ze tak to niektori robia a som prekvapeny, ze je to svinstvo. staci mi rozumne vysvetlenie
0 0
luigi72 luigi72

luigi72 je offline (nepripojený) luigi72

Tí, čo to robia, porušujú pravidlá. Stačí takéto vysvetlenie?

Ak nie, pozri vyššie môj príspevok.
0 0
Aendy Aendy

Aendy je offline (nepripojený) Aendy

luigi72 Pozri príspevok
S odosielaním reklám na svoj e-mail napr. z azetu každý súhlasil. Nechces ich, môžeš ich zrušiť.
"Najnovšie pridané..." na rôznych portáloch sú normálne funkčné odkazy, čitateľné a len upozorňujú na tieto veci.
Vyskakovacie okná -napriek tomu, že obťažujú- musia musia byť vypnuteľné alebo aspoň zmenšiteľné, aby neprekážali. Je to také rozumné pravidlo.

Ale neviditeľný text neprináša žiadne informácie pre užívateľa, slúži len a len na dosiahnutie lepších výsledkov vo vyhľadávačoch. Namiesto toho, aby si mal kľúčové slová v potrebných množstvách v textoch na svojich podstránkach, namiesto toho, aby si vytváral spätné linky na svoj web, namiesto toho, aby si spravil beztabuľkový layout, skrátka namiesto toho, aby si optimalizoval všetky onpage a offpage faktory, si sa priklonil k takémuto podlému triku - zakázanej techniky optimalizácie. A neospravedlňuje ťa ani to, že tam máš len svoje kľúčové slová.
Toto považujem za nefér voči ostatným webmasterom, ktorí sa snažia legálnymi optimalizačnými prostriedkami dosiahnuť lepšie výsledky vo vyhľadávačoch pre seba aj pre svojich klientov.

Odporúčam popozerať smernice pre webmasterov (Webmaster Guidelines 2007).

Zhrnutie smernice kvality:

* Vytvárajte stránky pre používateľov a nie pre prieskumové stroje, ktoré nezavádzajte. Nesnažte sa im prezentovať iný typ stránky (cloaking).
* Vyhýbajte sa trikom, ktoré zvyšujú umiestnenie stránky vo výsledkoch vyhľadávania.
* Vyhýbajte sa pochybným návodom na zvýšenie PageRanku. Môže to vyvolať presne opačný účinok.
* Nevyužívajte neautorizované programy na registráciu stránok a kontrolu rankingu (napr. WebPosition Gold™).
* Vystríhajte sa použitia skrytého textu alebo skrytých spojení.
* Nepoužívajte cloaking alebo redirect.
* Nepoužívajte stránky s nerelevantnými slovami.
* Na stránkach prezentujte obsah, ktorý je pridanou hodnotou pre používateľa a motivuje ho k opätovnej návšteve Vašej stránky.

Otázka: ako by si optimalizoval svoju stránku potom, keby som ja spravil akože background zo samých kľúčových slov s veľkosťou 1px (normálny text, absolútna pozícia, z-index, aby to bolo krásne ako podklad)? Mal by som milióny neviditeľných kľúčových slov a bol by som najrelevantnejším odkazom vo vyhľadávačoch Pridal by si aj ty potom ešte viac neviditeľných kľúčových slov? A keby každý to takto robil? Kam by sme dospeli?!
Lugi - sorry ale ono aj keby spravis stranku s celym pozadim z tychto klucovych slov tak ti to nepomoze, keby ludia na tu stranku prisli a zavreli ju, nie si nic, ani pre google, ani pre nikoho, a ten skryty text, sa da kedykolvek odstranit, neviemv akej profesií posobis, ale skusal si niekedy spustit nove stranky a pod? keby to takto kazdy robil, tak to nema vyznam, tak ako stranky ktore len buduju spatne odkazy a nemaju ziadny iny obsah, a podobne. rozumies, vies pravnici napriklad hladaju medzeru v zakonoch aby ju mohli vyuzit v prospech svojho klienta, najde tam jeden nedostatok a sup si vonku, a pod. A to chcem vidiet ako povies tomu pravnikovi - co ta obhajuje, ze ale vy ste nasli medzierku co je divna, ono to normalne cez tu medzierku nejde a ty mu povies nie ja ten spor kludne prehram, len nevyuzite tu medzierku, ved to by nebolo fer, voci ostatnym co tu medzeru nenasli, vies je to velmi diskutabilne, ale pokial by obsah mojich stranok nepriviedol ludi na web, alebo by priviedol do casu a oni by stranku zatvorili, boli by na nej 5 sek. a neklikli inam, tak mozem mat aj xxxxxxxxxxxxxxxx milionov slov a bdue z toho vieme co - no predsa velke nic
0 0
Aendy Aendy

Aendy je offline (nepripojený) Aendy

podstata "svinstva" je ze google to nevie rozlisit a niekto to vyuziva vo svoj prospech
0 0
slabikar slabikar

slabikar je offline (nepripojený) slabikar

podla mna to nie je svinstvo. ved to je to iste ako ked niekto zapocuje v TV reklame ze nieco stoji 1 Sk a neinformuje sa blizsie o podmienkach nakupu za tu sumu, ale rovno si to kupi a potom zisti ze sa zaviazal este na to a to za dalsie peniaze. to je hlupost ludi, nie svinstvo
0 0
Aendy Aendy

Aendy je offline (nepripojený) Aendy

ano je to o niecom podobnom, a ta za 1sk cloveka zavadza, ale to ze das do google graficke studio a vybehne ti graficke studio, tak to je ozaj svinstvo, vsak a presne o to ide, kazdy mame snahu ziskat zakaznika, navstevnika stranky a pod. a kazdy to riesi po svojom tak neviem preco poukazujete na svinstvo ktore je jednym zo sposobov, a pritom NEZAVÁDZA!!! ako reklama mobil za korunu, a google ma vlastne procesy podla ktorych vyhodnocuje poradie odkazov a ako si kto prilepsi no niekto zaplati a niekto to urobi inak, priznavam je to trik a?
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

slabikar Pozri príspevok
poprosim o vysvetlenie v com je podstata svinstva ze tam ma tie klucove slova? totizto som uz o tom od niekoho pocul ze tak to niektori robia a som prekvapeny, ze je to svinstvo. staci mi rozumne vysvetlenie
Na jeho webe (viditeľnom obsahu) nie je koncentrácia tých slov taká, akú má nahustenú v tom nečitateľnom 1px schovanom texte. V tom je to svinstvo. Ostatní ľudkovia sa môžu snažiť, môžu si prepracovať web ako chcú... príde jeden takýto a drzo sa zaradí nad neho. Chápeš alebo ešte stále nie? A ostatní chudáci nech si platia za prvé priečky, nie? Veď sú len málo "šikovný" podľa teba. Je to dostatočne rozumné vysvetlenie?

Pre mňa je to absolútne to isté, ako keď sa niektorí šoféri-darebáci nezaradia do radu, nečakajú... ale sa nasilu natlačia dopredu radu. Pre mňa je to nechutný spôsob, ktorým dáva takýto človek najavo, že je niečo viac...

Vôbec to podľa mňa nie je o šikovnosti. Ale o pocite nadradenosti, že pre niekoho platia iné pravidlá - resp. že sa nemusí riadiť žiadnymi pravidlami. Richard, pre teba je taký šofér, ktorý sa neradí do rady ale všetkých nadrzo predbieha iba šikovný? A nezdá sa Ti to nefér z hladiska tých, čo si draho platia za prvé priečky? Naozaj to vnímaš ako šikovnosť? Takže už len treba vyhlásiť súťaž, kto urobí čo "najšikovnejší" trik... to bude podívaná.
0 0
luigi72 luigi72

luigi72 je offline (nepripojený) luigi72

Aendy Pozri príspevok
ano je to o niecom podobnom, a ta za 1sk cloveka zavadza, ale to ze das do google graficke studio a vybehne ti graficke studio, tak to je ozaj svinstvo, vsak a presne o to ide, kazdy mame snahu ziskat zakaznika, navstevnika stranky a pod. a kazdy to riesi po svojom tak neviem preco poukazujete na svinstvo ktore je jednym zo sposobov, a pritom NEZAVÁDZA!!! ako reklama mobil za korunu, a google ma vlastne procesy podla ktorych vyhodnocuje poradie odkazov a ako si kto prilepsi no niekto zaplati a niekto to urobi inak, priznavam je to trik a?
Ja stojím za svojimi slovami a môj názor je nemenný: zakázané techniky by sa nemali používať. Prečo neoptimalizuješ tak, aby si mohol ukázať, že aj bez podlých trikov si na prvých miestach?
Mne nevadí to, že keď dám vyhľadať grafické štúdio a seo optimalizáciu, tak vybehne tvoje grafické štúdio, ale to, že možno je ďalších 20 firiem s podobným zameraním ako to tvoje a ty ich predbehneš len kvôli tomu, že máš 500 až 1000 kľúčových slov 1-pixelovým písmom na každej podstránke.

Otázka pre Aendy: Keby som bol tvojim zákazníkom a nechcel by som tam ten "sivý pásik" dole, prípadne by som chcel dajaký "kompaktnejší" design, kde by si nevedel ukryť tie 1-pixelové kľúčové slová, ako by si optimalizoval moju stránku, aby som bol taký istý "úspešný" v google ako ty?
Naposledy upravil luigi72 : 05.11.08 at 12:12 Dôvod: dodatocna otazka
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Aendy Pozri príspevok
Lugi - sorry ale ono aj keby spravis stranku s celym pozadim z tychto klucovych slov tak ti to nepomoze, keby ludia na tu stranku prisli a zavreli ju, nie si nic, ani pre google, ani pre nikoho, a ten skryty text, sa da kedykolvek odstranit, neviemv akej profesií posobis, ale skusal si niekedy spustit nove stranky a pod? keby to takto kazdy robil, tak to nema vyznam, tak ako stranky ktore len buduju spatne odkazy a nemaju ziadny iny obsah, a podobne. rozumies, vies pravnici napriklad hladaju medzeru v zakonoch aby ju mohli vyuzit v prospech svojho klienta, najde tam jeden nedostatok a sup si vonku, a pod. A to chcem vidiet ako povies tomu pravnikovi - co ta obhajuje, ze ale vy ste nasli medzierku co je divna, ono to normalne cez tu medzierku nejde a ty mu povies nie ja ten spor kludne prehram, len nevyuzite tu medzierku, ved to by nebolo fer, voci ostatnym co tu medzeru nenasli, vies je to velmi diskutabilne, ale pokial by obsah mojich stranok nepriviedol ludi na web, alebo by priviedol do casu a oni by stranku zatvorili, boli by na nej 5 sek. a neklikli inam, tak mozem mat aj xxxxxxxxxxxxxxxx milionov slov a bdue z toho vieme co - no predsa velke nic
Však o tom to je, že takéto praktiky využívajú iba ľudia, čo majú ostatných za blbcov, ktorých treba predbehnúť takýmito "šikovnými" ťahmi.

A jedna otázočka? Keď sa pozeráš na svoju stránku pociťuješ hrdosť?
Ale asi áno, keď tu ideš ešte argumentovať a točiť...
0 0
slabikar slabikar

slabikar je offline (nepripojený) slabikar

Bastian Pozri príspevok
Na jeho webe (viditeľnom obsahu) nie je koncentrácia tých slov taká, akú má nahustenú v tom nečitateľnom 1px schovanom texte. V tom je to svinstvo. Ostatní ľudkovia sa môžu snažiť, môžu si prepracovať web ako chcú... príde jeden takýto a drzo sa zaradí nad neho. Chápeš alebo ešte stále nie? A ostatní chudáci nech si platia za prvé priečky, nie? Veď sú len málo "šikovný" podľa teba. Je to dostatočne rozumné vysvetlenie?
ved on sa snazil prepracovat normalnym sposobom na prve priecky. preco by som mal platit za sluzby, ktore si viem sam spravit?

Bastian Pozri príspevok
Pre mňa je to absolútne to isté, ako keď sa niektorí šoféri-darebáci nezaradia do radu, nečakajú... ale sa nasilu natlačia dopredu radu. Pre mňa je to nechutný spôsob, ktorým dáva takýto človek najavo, že je niečo viac...
problem nie je v tom soferovi-darebakovi, ale v ludoch ktori ho pustia pred seba, ja osobne na takych darebakoch zvysoka SE*IEM a nech sa tlaci jak chce, aj tak ho nepustim

Bastian Pozri príspevok
Vôbec to podľa mňa nie je o šikovnosti. Ale o pocite nadradenosti, že pre niekoho platia iné pravidlá - resp. že sa nemusí riadiť žiadnymi pravidlami.Takže už len treba vyhlásiť súťaž, kto urobí čo "najšikovnejší" trik... to bude podívaná.
je to sikovnost, v dnesnom svete je cenena. nadradenost je uplne nieco ine. budem rad, ak bude sutaz o najsikovnejsi trik, za taketo triky sa draho plati a ked tu budu zadarmo, budem len rad
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Aendy Pozri príspevok
Luigi - ako richard skor uviedol, toto riesenie nie je dlhodobe, a takisto je to o vyuzivani schopnosti a moznosti, povedzte mi nie je podly trik ze Vam na azete zasielaju rozne reklamne RP , posty a pod? tam je to o peniazoch, zaplatia tak Vas obtazuju. Vyuzivaju financie na to aby Vas prilakali, a podla mna je to na kazdeho osobnom nazore. Niekto ma financie a niekto PODLE triky. ale ako pisem vyssie PODLE by bolo keby to nezodpovedalo obsahu, ale len tak medzi nami , vsimol si niekto tie zaujimave rozne okna textu na roznych portaloch ako najnovsie pridane odkazy a pod. to je tiez len trik a pouziva sa. a podla mna je o dost podlejsi sposob roznych celooknovych reklam ktore mozete zavriet az ked si cele pozriete aby ste sa dostali k emailu napriklad na nejakom portali a pod. Tato moja podlost nikoho neobtazuje a nezavadza
Je úplne jedno či je krátkodobé alebo dlhodobé. Špinavým spôsobom predbiehaš ostatných - tak to je.

Ešte ťa nenapadlo, prečo to nerobí 10x toľko ľudí? Myslíš si, že je to naozaj iba o tvojej "šikovnosti"?

Tá tvoja podlosť posúva ostatných dole pod teba. Ty naozaj neobťažuješ... ty sa drzo nasilu predbiehaš.
0 0
luigi72 luigi72

luigi72 je offline (nepripojený) luigi72

Nehovoriac o tom, Aendy, že tam nemáš len relevantné kľúčové slová. Alebo ako vysvetlíš
agentura bratislava, agentura cz, agentura sk, agentúra reklama, alfa reklama, auto reklama diskusia, badvertising, agentura bratislava, agentura cz, agentura sk, agentúra reklama, alfa reklama, auto reklama diskusia, it poradenstvo, marketing na slovensku, marketing nitra, marketing obchodu, marketing predaja, marketing servis, marketing sk, marketing služieb, marketing trnava, marketing univerzít, marketingove poradenstvo, marketingové poradenstvo, marktforschung, najlepsia reklama, najlepšia reklama, obchod a marketing, odborné poradenstvo, personálne poradenstvo, podnikateľské poradenstvo, poradenská, poradenské, poradenstva, poradenstvo, poradenstvo com, poradenstvo košice, reklamna agentura pre deti, ako tvorit web stranky, antenna web design, antenna web design studio, beautiful web design, best web design, best webdesign, bulletproof web design, design, do web stranky, flash web design, for webdesign, free web design, free web stranky, free webdesign, html design, html layout, html stranky, kurz tvorba www, na tvorbu web stranky, na tvorbu webstránok, na vytvorenie web stranky, na web stranky, na webdesign, najlepsie web stranky, of beautiful web design, open source web design ,prekladac stranok
a ďalšie takéto slová, ktoré sa v hojnom počte opakujú?
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Aendy Pozri príspevok
A myslim ze zakladatelku tejto temy nezaujima tato nasa debata

Este raz pisem - SEO je lacnejsie ale treba sa on starat, AdWords je rychlo zaobstaratelne, ale casto aj tazsie kotrolovatelne. Najlepsia je kombinacia viacerych prvkov.
Ako pekne o tom hovoríš - treba sa starať...

Akú máš ty kombináciu? Zastaralé metódy, chyby na stránke, špinavé praktiky?
0 0
luigi72 luigi72

luigi72 je offline (nepripojený) luigi72

slabikar Pozri príspevok
ved on sa snazil prepracovat normalnym sposobom na prve priecky. preco by som mal platit za sluzby, ktore si viem sam spravit?

Mýliš sa, toto, čo on robí, nie je normálny spôsob.



problem nie je v tom soferovi-darebakovi, ale v ludoch ktori ho pustia pred seba, ja osobne na takych darebakoch zvysoka SE*IEM a nech sa tlaci jak chce, aj tak ho nepustim

Vidíš, tak prečo by mali SEO experti a ostatní webmastri tolerovať jeho vyčínanie na webe?!



je to sikovnost, v dnesnom svete je cenena. nadradenost je uplne nieco ine. budem rad, ak bude sutaz o najsikovnejsi trik, za taketo triky sa draho plati a ked tu budu zadarmo, budem len rad

Tento jeho "trik" je už roky všeobecne známy a je nekorektný, ba aj zakázaný, totálne neprofesionálny. Aj tvorcovia webu by sa mali riadiť podľa štandardov a predpisov.
Odpoveď je v citáte modrými písmenami.
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Aendy Pozri príspevok
podstata "svinstva" je ze google to nevie rozlisit a niekto to vyuziva vo svoj prospech
Nie nie tu nejde o to, že ty robíš podvod na google. Ide tu hlavne o to, že ty máš za debilov ostatných poctivých majiteľov a tvorcov stránok.
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

slabikar Pozri príspevok
podla mna to nie je svinstvo. ved to je to iste ako ked niekto zapocuje v TV reklame ze nieco stoji 1 Sk a neinformuje sa blizsie o podmienkach nakupu za tu sumu, ale rovno si to kupi a potom zisti ze sa zaviazal este na to a to za dalsie peniaze. to je hlupost ludi, nie svinstvo
Úplne nevhodný príklad.

Práve Aendy má za hlupákov ostatných.
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Aendy Pozri príspevok
ano je to o niecom podobnom, a ta za 1sk cloveka zavadza, ale to ze das do google graficke studio a vybehne ti graficke studio, tak to je ozaj svinstvo, vsak a presne o to ide, kazdy mame snahu ziskat zakaznika, navstevnika stranky a pod. a kazdy to riesi po svojom tak neviem preco poukazujete na svinstvo ktore je jednym zo sposobov, a pritom NEZAVÁDZA!!! ako reklama mobil za korunu, a google ma vlastne procesy podla ktorych vyhodnocuje poradie odkazov a ako si kto prilepsi no niekto zaplati a niekto to urobi inak, priznavam je to trik a?
Netrep tu koniny o mobile za korunu. Odporným spôsobom sa predbiehaš a ešte sa tu aj nadrapuješ a hráš sa na šikovného. Nečudoval by som sa, keby sa tvoja konkurencia naštvala a ozvala...

Dobre vieš, že neodrbávaš google ale ostatných ľudí, nad ktorými sa zobrazuješ vďaka špinavosti.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať