Zavrieť

Porady

ako dlho archivovat dochadzku zamestnancov?

Prosim vsetkych, ktori by mi vedeli poradit ako dlho mame vo firme archivovat dochadzku zamestnancov? resp. ktory zakon, vyhlaska o tom pojednava :-(. DAKUJEM!
Pochopí každý tvoju otázku už z jej názvu? Ak nie je názov výstižný, ale všeobecný, ľahko sa stane že tvoju otázku nikto ani neotvorí, alebo ju obíde ten kto by vedel odpoveď. Otázka má poslúžiť aj ďalším. Našli by tvoju otázku podľa jej súčasného názvu? Ak nie uprav ho.

Ako fungujú otázky a odpovede na Porade? Každý ti môže pridať len jednu odpoveď, upresniť si ju môžete cez komentáre k odpovedi. Odpovede sú zoradené podľa počtu užitočných hlasov, hlasovaním môžete aj Vy ovplyvniť poradie odpovedí.

Chceš presnú odpoveď? Nenechajte ľudí hádať. Snaž sa aby otázka obsahovala všetky potrebné fakty, vylúč nejasnosti, vyhneš sa tak nesprávnym odpovediam.
Nikto neodpovedal? Vylepšením/doplnením otázky ju posunieš medzi najnovšie.

Ako reagovať na odpovede? Ku každej odpovedi môžete pridávať komentáre. Odpoveď a komentárev (diskusia) k odpovedi tak tvoria jeden celok a nemiešajú sa s ostatnými odpoveďami.

Ak sa odpovedajúci pýta na doplňujúce informácie, snaž sa ich doplniť aj do pôvodnej otázky, aby bolo zadanie otázky jasné aj pre ďalších odpovedajúcich.

❤ Buďte priateľskí! ❤ Snaž sa o ohľaduplnú a konštruktívnu diskusiu aj keď ti niekto neodpovie podľa Vašich predstáv. Vy môžete udávať tón a kvalitu diskusie. Ak sa tu vyskytne nevhodná alebo neužitočná odpoveď, nekomentuj ju zbytočne, zvoľ správny typ negatívneho hlasu. Ak získa viac záporných hlasov, automaticky sa skryje.

Čo sú súvisiace otázky. Súvisiace otázky slúžia na nové otázky, ktoré sú dostatočne odlišné od pôvodnej otázky avšak majú nejakú súvislosť. Ak Vám len niečo nie je jasné v odpovedi, pýtajte sa cez komentár k odpovedi.

NávodEtiketa • Ak ti je niečo nejasné vo fugnovaní Porady, napíš nám. Ty sa dozvieš ako to funguje, my sa dozvieme s čím majú pužívatelia problém.
Hlasujte za užitočnú odpoveď.
Odpovedajúceho môžete aj osobne pochváliť.
Usporiadať podľa času

Ľuba je offline (nepripojený) Ľuba

Ľuba
S vlastnej skúsenosti odporúčam minimálne od r. 2001 - nedávno som vypisovala tlačivko pre Úrad práce - žiadosť o dávku v nezamestnanosti, a bez dochádzky by som to asi nezvládla (napr. na mzdovom liste boli uvádzané PN a voľná v prac. dňoch, ale na tlačivo treba kalendárne.)

ako dlho archivovat dochadzku zamestnancov?

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.