Zavrieť

Porady

Pohovor - ako sa pripraviť?

Viete mi niekto odporučit co by som si mala nastudovat ked idem na pohovor, ktoreho sucastou bude aj vedomostny test z oblasti sucastnej danovej a ucovnej legislativy. Dakujem, som tu prvy krat, neviem sa este moc pohybovat
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    danus23 je offline (nepripojený) danus23

    danus23
    Vie mi prosim vas niekto poradit, co by som si mala nastudovat ak idem na pohovor, ktoreho sucastou bude aj vedomostny test, z oblasti súcastnej danovej a úctovnej legislativy. Firma sa zaobera vedenim úctovnictva, mala by som tam pracovat ako uctovnicka, som uz 6 rokov na materskej, neviem co bude odo mna majitelka firmy vyzadovat, dakujem za odpoved

    EkoMax je offline (nepripojený) EkoMax

    EkoMax
    Mala by si si naštudovať hlavne zákon o účtovníctve, o dani z príjmov, zákon o DPH. Máš ich priamo tu na porade.
    Prajem úspešný pohovor.

    SlavkaS je offline (nepripojený) SlavkaS

    SlavkaS
    Skúste si ešte pozrieť, pre lepší "obzor"

    www.epi.sk

    odporúčame/ občianské minimum/pracovné vzťahy/príprava na prijímací pohovor

    Prajem veľa šťastia

    svedia je offline (nepripojený) svedia

    svedia
    Ahojte poraďáci... mala by som ísť na pohovor do banky- do VÚB, mám záujem pracovať ako poradca klienta. Chcela by som som sa opýtať či nemá niekto skúsenosť ako tam bolo???? ďakujem za odpovede, ak by sa našiel niekto kto by mi poradil...

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    svedia Pozri príspevok
    Ahojte poraďáci... mala by som ísť na pohovor do banky- do VÚB, mám záujem pracovať ako poradca klienta. Chcela by som som sa opýtať či nemá niekto skúsenosť ako tam bolo???? ďakujem za odpovede, ak by sa našiel niekto kto by mi poradil...
    Myslíš pohovor alebo že aká je samotná práca poradcu?

    mirec033 je offline (nepripojený) mirec033

    mirec033
    zdravim, viete mi niekto prosim Vas poradit co mam robit ked ma cakaju 2 pohovory v 1 tyzden, pricom je pre mna prioritny ten druhy. Co mam urobit ked ma prijmu do toho prveho zamestnania a popritom ma bude cakat este ten druhy pohovor ? Mam s 1. zamestnavatelom uzatvorit zmluvu a ak ma potom prijmu do toho druheho zamestnania, co potom ? Alebo ako to cele vlastne funguje ? Dakujem

    Pohovor - ako sa pripraviť?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.