Zavrieť

Porady

štatistiky P-3-01 a P-2-04

ľudia, ako preboha robíte štatistiky ak robíte mzdy v Datalocku? Že sa nedali robiť v dos-e som ešte ako tak prežula, ale že nie sú vo windowsovej verzii?!!!! na moju otázku som od Datalocku dostala odpoveď, že prioritu má teraz vyriešenie ELDP...moje nervy...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    brm je offline (nepripojený) brm

    živnostník brm
    šťastná to žena,ktorá netuší o akú vtákovinu kráča...dve slaboduché tlačivá vytvorené pre udržanie mohutného rozbujneného aparátu...toto je konkrétne krajský štatistický úrad v košiciach...žilinský krajský štatistický úrad boj so mnou už vzdal, ale košice to nevzdávajú...rozhodli sa ma utrápiť

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    Ja tiež sa trápim so štatistikami, a robím ich ručne. Momentálne si nespomínam na ich označenie. Mesačné štatistiky mi nerobia problém, horšie je to so štvrťročnými a ročnými. Ja mám MRP a je tam ponuka Štatistické výkazy, musím sa s nimi pohrať. V poslednom čase som mala spravené skôr výplaty než som posielala na Krajský úrad výkazy, takže ako hovorím nebol to problém. Horšie to bude s tým ročným. Dúfam, že si už pomôžem s tým MRP.
    Prajem Ti veľa trpezlivosti a nervov na prácu s nimi. Lenka

    luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

    žena - čo viac povedať treba :) ...viac luebchenko
    Karkulka, nepochopila som presne s čím máš problém, ale všetky štat. výkazy sú na stránke štatistického úradu, ja som si stiahla tie, ktoré sa dajú poslať e-mailom (Priem P 1-12 a Prod 3-04) a mesačne posielam - prepisujem len čísla. Myslím že to je do BB, do BA sa nedá ) o elektronickej forme zatiaľ ani nesnívajú!

    brm je offline (nepripojený) brm

    živnostník brm
    problém je v tom, ze ten blbý datalock nerobí ani len podklady ku štatistikám, zmohli sa len na základnú treximu...

    ekin je offline (nepripojený) ekin

    ekin
    preto ta trapia, bo si ich vyzvu zaslanu obycajnou postou vzala do uvahy.....kto to hodil hned do koša, má pokoj :-))

    brm je offline (nepripojený) brm

    živnostník brm
    figu borovu, to som zdedila...a este daky debil im dal moje telefonne cislo na mobil...ked som im povedala, ze ich robit nebudem lebo nemam tlaciva, tak mi obratom poslali pol metráku tlačív do zásoby...tak som zasa tvrdila, ze nemam peciatky a ani tie nechceli, len aby som im dala statistiky...uz mi dosla fantázia

    gabri je offline (nepripojený) gabri

    gabri
    ....štatistiky, tie piju krv aj mne. Aj som ich chcela ignorovať, ale napokon ma dostali a už sa ich asi nezbavim. Oni sice časom vymenia obete, ale vraj to niekedy trva aj 4 roky.Tie mzdarske a personalne ešte ako-tak zosmolim. Ale predaj a spotrebu tovaru podla JKPOV či podla čoho... Spotrebu alkoholu (z naroda som možno vymyslami spravila alkoholikov, alebo som nas zachranila???)

    7Ingrid7 je offline (nepripojený) 7Ingrid7

    7Ingrid7
    karkulka
    problém je v tom, ze ten blbý datalock nerobí ani len podklady ku štatistikám, zmohli sa len na základnú treximu...
    Podklady najdes tutoq:
    1. Rekapitulacia /za akekolvek obdobie vramci kal. roka/ a koukejkoukej Rekapitulacia aj za zeny
    2. Vypocet stavov, kde najdes priemerne aj prepocitane stavy zamestnancov

    P.S. aj v DOS-e boli tie iste podklady

    Bocian je offline (nepripojený) Bocian

    Bocian
    Od verzie 7.21 sú k dispozícii výkazy P 1-04, P 2-04, taktiež zostava - Zoznam vstupných ukazovateľov P 1-04

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.