Zavrieť

Porady

Dohodár - stravný lístok

Dobrý deň, prosím o radu - zamestnanec, ktorý pracuje na základe dohody o vykonaní práce denne viac ako 5 hodín má nárok na stravný lístok tak ako zamestnanec? a firma si to môže dať do daňových výdavkov?
Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

    mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac Janka6685
    Magie
    Dobrý deň, prosím o radu - zamestnanec, ktorý pracuje na základe dohody o vykonaní práce denne viac ako 5 hodín má nárok na stravný lístok tak ako zamestnanec? a firma si to môže dať do daňových výdavkov?
    Ďakujem
    Áno, ak to zakotvíte v kolektívnej zmluve, tak aj dohodár má nárok na stravný lístok a je to daňovo uznateľný výdavok.

    Podľa § 152 ods. 5 písm. b) môže zamestnávateľ po prerokovaní zo zástupcami zamestnancov rozšíriť okruh fyzických osôb, ktorým zabezpečí stravovanie.
    Naposledy upravil Janka6685 : 30.11.06 at 09:39

    fialka m je offline (nepripojený) fialka m

    fialka m
    My sme nemali kolektivnu zmluvu, ale stravne listky sme davali aj dohodarom, s tym, ze na ne nemali narok.
    Ako to potom uctovnicka vyriesila neviem.

    evina je offline (nepripojený) evina

    evina
    fialka m
    My sme nemali kolektivnu zmluvu, ale stravne listky sme davali aj dohodarom, s tym, ze na ne nemali narok.
    Ako to potom uctovnicka vyriesila neviem.
    Zamestnávateľ nemá povinnosť poskytnúť stravné dohodárovi, ale môže - zákon mu to nezakazuje, je to na jeho rozhodnutí....

    http://info.profesia.sk/buxus/genera...term=stravn%E9

    azuz je offline (nepripojený) azuz

    azuz
    Ak v dohode dohodnete aj poskytovanie stravného a podmienky jeho poskytovania, tak ho môžete dohodárovi poskytnúť (ak splní dohodnuté podmienky).

    ZlaticaB je offline (nepripojený) ZlaticaB

    ZlaticaB
    Ja by to tiež riešila v dohode, ak by som mu chcela poskytnuť stravné. Pretože, ako by to potom s povinným príspevkom zo SF na stavovanie. Dohodár predsa neprispieva do tvorby SF, alebo áno?

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    ZlaticaB
    Ja by to tiež riešila v dohode, ak by som mu chcela poskytnuť stravné. Pretože, ako by to potom s povinným príspevkom zo SF na stavovanie. Dohodár predsa neprispieva do tvorby SF, alebo áno?
    Nie, z dohôd sa SF netvorí.

    kvjetecko je offline (nepripojený) kvjetecko

    kvjetecko
    My poskytujeme aj dohodarom, ale mame zamestnanecke stravovanie - zamestnanci si platia vlastne výrobnú cenu jedla. a dohodarom to normalne strhneme vo vyplate ako zamestnancom.

    evina je offline (nepripojený) evina

    evina
    ZlaticaB
    Ja by to tiež riešila v dohode, ak by som mu chcela poskytnuť stravné. Pretože, ako by to potom s povinným príspevkom zo SF na stavovanie. Dohodár predsa neprispieva do tvorby SF, alebo áno?
    Dohodár neprispieva do SF a teda nemôže z neho ani čerpať t.j. netýka sa ho ani povinný prídel na stravovanie zo SF. V prípade, ak sa zamestnávateľ rozhodne poskytnúť stravné dohodárovi musí určiť aj spôsob ako bude riešených zvyšných 45% stravného, teda stravné nad limit zákona o DzP...

    Dohodár - stravný lístok

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.