Zavrieť

Porady

Poradíte ?

Mám takýto problémik...
... už nemám, je to vyriešené...
Naposledy upravil ola : 12.01.05 at 07:38
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    ekin je offline (nepripojený) ekin

    ekin
    v prvom rade by som zverejnila aj na tejto stranke ich plný názov - negatívna reklama môze vela napomocť k riešeniu toho, co sa "neda"
    - a potom uz len písomne žiadať o doručenie zaplateného tovaru, .. a vymáhanie ako v obchodnom vzťahu, cize na dlhé lakte a tak to mnohí nevydrzia a vzdajú..
    Prezrad nazov firmy, nech si u nej neobjednam nic - a mailom im daj vediet, ze si o nich napísala (zverejnila...volaco)

    ekin je offline (nepripojený) ekin

    ekin
    ked firma porusila základnú etiku v obchodnom vzťahu, a ty uvádzas pravdivé údaje (objednala,zaplatila,nedostala), tak to nie je ohováranie, ale skutočnosť. A prečo nevarovať ostatných? Mala som podobnú záležitost v jednej poisťovni a ked som im napísala, ze verejne poukážem na ich praktiky, vsetko bolo zrazu inak a priznali si aj svoju chybu..a tak som nikde na nich verejne nenadávala...iba potichúúúúčky :-)

    bodliak je offline (nepripojený) bodliak

    bodliak
    1.- Mate doklad o objednavke ? Potvrdzujuci e-mail, objednavku, atd ?
    2.- Odpovedali vobec na urgencie ?
    3.- Je firma zapisana v obchodnom registri ? Treba skusit kontaktovat ludi ktori su tam zapisani.
    4.- Podvedenych moze byt viac, skuste zverejnenim firmy ziskat niekoho podobne poskodeneho.
    5.- co tak SOI ? Aj predaj cez internet je predaj...
    6.- Napisat a doporucene poslat tym podvodnikom list, kde uvediete, ze nasledujucim krokom (ak nevratia peniaze alebo neposlu knihu) bude trestne oznamenie, a poziadavka na uradenie urokov aj vsetkych nakladov.
    7.- ak sa podari splnit bod 4 a nepomoze bod 5 a 6, potom to naozaj treba spravit.

    8.- Ako ste platili cez internet? Ak kartou, danej banke to proste oznamte ako kartovy podvod. Ak prevodom, aj banku prijemcu platby bude urcite zaujimat, ze poskytuju sluzby podvodnikom...
    Naposledy upravil bodliak : 19.12.04 at 15:05

    ricij je offline (nepripojený) ricij

    Rád si uťahujem zo seba a iných ľudí. ...viac ricij
    ola
    Len na doplnenie ako to dopadlo. Po mojich urgenciách a Vašich radách mi poslali náhradnú publikáciu (tú ktorú som chcela už nemali) a peňažný rozdiel mi doplatili.
    Takže to vcelku dopadlo dobre
    Vážne? A teraz som si spomenul, že už začiatkom decembra mi mala dôjsť už zaplatená kniha z dunaj.sk. Najprv mi poslali mail, že urgujú u svojho dodávateľa a už sú vyše mesiaca ticho.
    Poraďáci, vyhnite sa nákupu cez dunaj.sk!!!

    luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

    žena - čo viac povedať treba :) ...viac luebchenko
    Oli ty si to po....la, myslím tou úpravou hneď prvého príspevku (založenie témy)! Teraz keď sem nejaký nováčik zablúdi, nebude vedieť za kým a prečo máš posielať po rusky hovoriacich ľudí My skalní vieme že ti neposlali z internetového obchodu zaplatenú knižku, ale čo tí ostatní? Budú si myslieť že si dáka Mafiola, čo potom? Radšej keby si napísala tú panelákstory II ! Sledujem, sliedim, čakám, nádejám sa že možno už.... a furt nyšt! A tak by som v tejto hmlovej nálade čosi na zarehotanie sa potrebovala! Fakt! aspon takto

    brm je offline (nepripojený) brm

    živnostník brm
    som na tom ako ricij, od dunaj.sk ruky preč...z objednaných cd-čiek poslali zo dve,aby sa nepovedalo a po zbytku zlahla zem....sú to...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.