Zavrieť

Porady

Cukrareň

Ahojte.
Nevie mi niekto poradit že ako by mala vypadať cukrárska výrobňa? myslím tak, aby mi to hygiena schvalila keď chcem začať podnikat doma v pivnici? Alebo kde si to viem zistit?? Ďakujem..
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Anife je offline (nepripojený) Anife

    Anife
    Flobert
    Ahojte.
    Nevie mi niekto poradit že ako by mala vypadať cukrárska výrobňa? myslím tak, aby mi to hygiena schvalila keď chcem začať podnikat doma v pivnici? Alebo kde si to viem zistit?? Ďakujem..
    V prílohe posielam Zákon o potravinách.

    bebika je offline (nepripojený) bebika

    bebika
    Dobrý večer. Môžete si to telefonicky alebo aj osobne zistiť na príšlušnom podľa sídla budúcej firmy na Regionálnom úrade verejného zdravotníctva čiže hygieny.

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    Zavolaj si hygienikov vopred, ohlás sa im, a nech Ti sami povedia čo budú od Teba vyždovať. Do vyhľadávania si zadaj HACCP, ak máš výrobu určite ho budeš potrebovať. Pozri aj:
    http://www.porada.sk/showpost.php?p=57697&postcount=4
    kľudne aj celú tému. Pre výrobu treba ešte dopísať aj technologický postup.

    marcik je offline (nepripojený) marcik

    stale v práci marcik
    Prosím ako zaúčtovať v cukrárni fakt. k zapožičaniu automatu na kávu v nasledovnom znení : šatrtovací balík 1ks 2.182,5 +DPH 414,50 Sk, ďalej je tam uvedené aj šálky v cene 1Sk a potom je tam mínus 1Sk, takže nula..aj nájomné 1Sk, a nímus 1Sk zase nula..atď..zostáva k úhrade akurát ten štartovací balík..mohla by som to dať ako réžia?Alebo ako iný záväzok ako nejaké nájomné?Prosím toto som ešte neúčtovala, účtujem v JU.Ďakujem.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.