Zavrieť

Porady

Problém pri sťahovaní dokumentov z porada.sk

Rad bych se zeptal na jednu technickou vec. Jako cerstvy clen se znazim stahnout si nejaky vzor tlaciva, ale po kliknuti na "Tu stiahnut" me to naviguje na uvodni stranu a nenabizi mi to pozadovany dokument. Mate predstavu o duvodech?

Dekuji
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    dnes trošku blbla Porada, možno preto,
    ale takéto problémy pokiaľ je člen prihlásený nezvyknú byť.

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    Ja som to teraz skúšala , a ide to stiahnuť .Neviem si predsatviť dôvod Tvojho problému .

    Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

    Marianna01
    Mne sa dnes tiež nedalo sťahovať z porady, konkrétne to bola tabuľka sadzieb dane z MV pre Trnavský kraj, pritom som však túto tabuľku v nedeľu stiahla. V nedeľu doma cez Firefox, dnes u klienta cez IE nešlo... Dokonca žiaden dokument s koncovkou .doc

    andi je offline (nepripojený) andi

    andi
    Dobrý večer.Neviem stiahnúť: Čestné vyhlásenie o výške vlastného príjmu manželky zo stránky DRAK.Stiahne mi to na 98,2% a zasekne?Poraďte mi ako na to .Vám to ide?

    Vianocka je offline (nepripojený) Vianocka

    veselá kopa Vianocka
    Ani mne sa nedarí stiahnuť dokument z porady - akýkoľvek. Robí mi to presne, čo uviedol ILLE. Keď kliknem na "Tu stiahnuť", hodí ma to späť na úvodnú stránku PORADY.
    Prosím súrne o radu. Ďakujem.

    danielko je offline (nepripojený) danielko

    danielko
    Cez prehliadač Internet Explorer od jeho novej verzie 7 som taktiež nemohla sťahovať dokumenty, stále ma to hodilo na úvodnú stránku. Odkedy som si nainštalovala Mozilla Firefox, nemám s tým najmenším problém - všetko ide.
    bolo to už rozoberané aj tu:

    http://www.porada.sk/t46357-stahovan...hlight=firefox

    maruska001 je offline (nepripojený) maruska001

    maruska001
    Uz druhy den s apokusam stiahnut dohodu o vykonani prace a neide mi to, neviete mi prosim poradit co s tym? Skusala som aj ine dokumenty ale nestiahne mi nic.
    Dakujem

    anmary je offline (nepripojený) anmary

    anmary
    Mne nejde otvoriť dokument. Po prihlásení si nájdem tému, v ktorej mi Poraďáci prilepili dokument a keď ho chcem otvoriť tak mi vyhodí UPOZORNENIE že nie som prihlásená /hoci pred otvorením mi hore svieti Vitajte, .../

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.