Zavrieť

Porady

čerstvá mamička

ahojte,
mám 3 mes. dcérku a chceli by sme jej dať náušnice. moja detská lekárka to nerobí.
prosim poradte mi, kde v BA by som jej to mohla dať spraviť.

Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    willma je offline (nepripojený) willma

    willma
    Keď ti môžem poradiť, najprv si zisti, či to robia u niektorej lekárky klasicky ihlou, alebo majú tú nastrelovaciu srandu. Ak nie doporučujem navštíviť nejakú renomovanú kozmetiku, kde nastreľujú náušničky. Je to relatívne bezbolestné a dcérka sa ani nestihne spamätať a idete ta het. Mňa to pred 5 rokmi stálo vrátane náušničiek cca 300,- Sk.

    dudroš je offline (nepripojený) dudroš

    dudroš
    Ahoj,moja dcérka má už 2 roky a tiež som rozmyšlala, kedy dat naušničky. Chceli sme dať prepichnúť ale tiež sme sa spamätali asi v 3 mesiacoch. Nakoniec sme dali nastreliť a keby som mala dalšiu babu spravím to zase. NASTRELUJÚ OD 6 MESIACOv v kozmetických salónoch. Skôr to neurobia, my sme boli asi tyžden pred 6.mesiacom. Bola to sekunda a malá kym sa spamätala už sme boli vonku. Odporúčam.

    dudroš je offline (nepripojený) dudroš

    dudroš
    Ozaj a stálo to okolo 500,-Sk. Výber naušničiek tam bol veľký.
    Ahoj a príjemné rozhodovanie s drobčekom.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.