Zavrieť

Porady

Bio-C.L.A. Booster

Máte niekto nejaké skúsesnosti s Bio-C.L.A. Booster?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Maňuša je offline (nepripojený) Maňuša

    Maňuša
    Ja mám,užívala som to 2 mesiace,je to drahé a o ničom ako veľa podobných prípravkov.

    cactus je offline (nepripojený) cactus

    nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac cactus
    Povedala by som, že "lepší" je MINAXIN a to preto, že má O 50% nižšiu cenu a k tomu ešte viac účinnejších látok.

    Príjemné chudnutie.

    uzivatel2 je offline (nepripojený) uzivatel2

    Kata uzivatel2
    BRUSNO Pozri príspevok
    Máte niekto nejaké skúsesnosti s Bio-C.L.A. Booster?
    Bio C.L.A.1000
    V našom "babinci" čo chodíme cvičiť to máme vyskúšané, podarilo sa nám zoštíhlieť v bokoch, páse až o 8 cm, ale chce to aj pravidelné cvičenie.

    STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

    STRELEC
    uzivatel2 Pozri príspevok
    Bio C.L.A.1000
    V našom "babinci" čo chodíme cvičiť to máme vyskúšané, podarilo sa nám zoštíhlieť v bokoch, páse až o 8 cm, ale chce to aj pravidelné cvičenie.
    Nebude ten "booster" predsa len náležitý? Neodišli nejaké tie cm aj v iných partiách???

    badília je offline (nepripojený) badília

    badília
    ahojte, ja som brala bio cla 2 mesiace a nechodila som cvicit. Schudla som asi o 2 - 3 cm v pase, (ostatne som nemerala), mala som pocit ze mi stacilo menej jest, ked som to vzala pred jedlom, proste citila som sa ovela lepsie. Ked som to ale prestala brat - vratila som sa do starych kolaji. Takze nie je pravda ze bez jojo efektu. Podla mna aj ked chodite cvicit bude rozdiel v tom ci to beriete alebo ste prestali.

    moni je offline (nepripojený) moni

    moni
    Ahojte!
    Tiež si myslím, že zázraky od takýchto prípravkov netreba čakať. Po sviatkoch som si tiež predsavzala, že schudnem 8 kíl do leta. Ale robím to prirodzenou cestou. Mlsanie pred telkou večer som uplne stopla. Tak maximálne jablko alebo pomaranč aj to len do osmej. Snažím sa každý deň /nie stále to vyjde/ 15 minút byciklovať na rotopede v rýchlom tempe, potom urobim 30 sedľahov, a môžem vám povedať, že výsledky po mesiaci sa dostavili. Mám dole 3 kila, V pase o 6 cm, v bokoch o 5 cm menej. Stačí pevná vôľa. Dakedy z nej mám tiež málo, ale taký čas si zoberiem do ruky časopis a pozerám na dobre vyzerajúce baby a poviem si, že to proste musím dokázať.

    wagner je offline (nepripojený) wagner

    wagner
    Brala som to 4 mesiace, keď som cvičila, tak som chudla. Prestala som a váha bola naspäť. Nezabraňuje jojo efektu, škoda peňazí

    uzivatel2 je offline (nepripojený) uzivatel2

    Kata uzivatel2
    Maňuša Pozri príspevok
    a ako dlho to už beriete ?
    Dlhšie som tu nebola, takže vybrali sme 3 balenia apríl-jún 2006,
    váha klesla len 1-2 kg, ale obvody išli dole a dole aj ostali. Cvičíme pravidelne 2 x týždenne kalanetiku, pilatesa a občas pridáme rýchlu chôdzu = nordic walking v prírode.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.