Zavrieť

Porady

oprava mzdy

Dobry den,
som tu novacik v porade a v novom programe MRP - Mzdy a personalistika. Chcela by som radu, skusala som si nahodit zamestnanca a zaroven vypocitat mzdu, teraz to vsetko potrebujem zmazat. Skusala som Ctrl+Delete, ale nic mi nejde. Poradte mi prosim, dakujeeem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Marína je offline (nepripojený) Marína

    Marína
    Najprv musíš cez CTRL+DEL vymazať mzdu, až potom pracovný pomer a zamestnanca.

    vrbovnica je offline (nepripojený) vrbovnica

    vrbovnica
    Ved toto vsetko som skusala, vymazala som si mzdu - sumu mi vymazalo a zamestnanec ostal, a ked som isla na pracovny pomer tak sa neda: pise mi - zamestnanca nemozno vymazat, existuje mzda zamestnanca v uzavretom vyplatnom obdobi. ja som davnejsie robila mzdy v starom mrp-dos., potom som robila v profite a teraz prechadzame na nove mrp - mzdy aj podvojne uctovnictvo no zda sa mi to narocne...inac dakujem

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    Vymazala si mzdu, mala si jedinú mzdu? Lebo ak máš za predchádzajúci mesiac tiež mzdu, tak zamestnanca Ti nevymaže.

    Marína je offline (nepripojený) Marína

    Marína
    Ešte si môžeš urobiť takúto skúšku: Daj Výstupy/Mzdová agenda/Mzdový list a v rozsahu daj číslo zamestnanca/Ukážka. Prezri si ho, či v niektorm mesiaci nebola vystavená mzda. Urob to isté s tým rozdielom, že si zmeň rok na 2005, resp. 2007, či si mu náhodou nevystavila mzdu v inom roku.

    vrbovnica je offline (nepripojený) vrbovnica

    vrbovnica
    Ďakujeme pekne za pomoc, podla vasej rady sme to opravili a to tak, že sme si zvolili vyplatne obdobie. Keď sme si dali na ukážku mzdový list tam sme hneď videli v ktorom mesiaci bola vystavená mzda (my sme mali nastavený december a mzda bola v novembri). Ešte raz vďaka...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.