Zavrieť

Porady

Vytvorenie mail schránky

Ahoj prosím poradte, konečne mám doma internet a chcela by som si zriadiť i mail schránku. Pomôžte mi prosím na koho sa mám obrátiť - moc sa tomu nerozumiem. Ale nemám záujem o azet a pod. Chcem aby mi domov chodili maily.
Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

    Lubaba
    Gong
    Ahoj prosím poradte, konečne mám doma internet a chcela by som si zriadiť i mail schránku. Pomôžte mi prosím na koho sa mám obrátiť - moc sa tomu nerozumiem. Ale nemám záujem o azet a pod. Chcem aby mi domov chodili maily.
    Dakujem
    no takisto si vytvoríš e-mailovú schránku, ako si si vytvorila, keď si sa chcela zaregistrovať na porade, veď musíš mať nejakú..??

    empty je offline (nepripojený) empty

    empty
    nepouzivaj post, mam tam sice empty@post.sk ael post bol velmi pomaly a nespolahlivy, teda neviem ako ide po novom.

    inak v pohode su azet zoznam

    alebo este lepsie na google mail gmail ale to je zlozitejsie ale dobra sluzba.

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    choď teda na stránky, ktoré ponúkajú mail a tam si sprav mailovú schránku - zaregistruj sa.
    Alebo potom spoplatnené maily, napr. z tadiaľ odkiaľ máš net.

    jojom je offline (nepripojený) jojom

    jojom
    mail : http://freshmail.zoznam.sk/register , keď si to otvoríš máš tam rovno registrácu na zoznam.sk. Ak si mala na mysli program cez ktorý sťahovať poštu zo serveru, tak skús mozilu, prípadne operu sú free ( www.stahuj.cz ).

    Charon je offline (nepripojený) Charon

    Tsubasa wa yume soshite sore e ... ...viac Charon
    Väčšinou pri vytvorení každej free emailovej schránky, konta, je potrebné nejaké konto už mať... No ak môžem odporučiť, tak konto v gmaile ... neviem, či je potrebná pozvánka, alebo nieje... ale som z týmto kontom veľmi spokojný. A predpokladám, že Tí, čo gmail poznajú, mi dajú zapravdu.
    Gmail má dosť značný náskok pred ostatnými, lebo so samotným emailovým kontom je tu ešte niekoľko pridaných služieb, ktoré sa v živote na nete zídu ...
    Odporúčam teda gmail.

    danica je offline (nepripojený) danica

    danica
    Charon
    Väčšinou pri vytvorení každej free emailovej schránky, konta, je potrebné nejaké konto už mať... No ak môžem odporučiť, tak konto v gmaile ... neviem, či je potrebná pozvánka, alebo nieje... ale som z týmto kontom veľmi spokojný. A predpokladám, že Tí, čo gmail poznajú, mi dajú zapravdu.
    Gmail má dosť značný náskok pred ostatnými, lebo so samotným emailovým kontom je tu ešte niekoľko pridaných služieb, ktoré sa v živote na nete zídu ...
    Odporúčam teda gmail.
    g-mail je len na pozvanku a je vynikajúci....ak chceš možem ti poslať pozvánku mám ešte pár voľných....
    Lion Topoľčany
    Ja osobne už veľmi dlho používam schránku na portáli www.zoznam.sk
    a som veľmi spokojná. Chodím do zahraničia na dovolenky a v pohode si čítam mailiky na hoteli.

    Vytvorenie mail schránky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.