Zavrieť

Porady

adresný štítok

Ahoj, tlačíte si niekto adresné štítky, napríklad keď posielam faktúru, tak na obálku by som chcela adresu nalepiť, ale nejako mi nejde to nastavenie štítkov, poradíte mi, dík.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    neznama22 je offline (nepripojený) neznama22

    neznama22
    Neviem čo ti tam nejde. Niečo ti program vykrikuje?

    Ja si cez Agenda/Nastavenie šítkov nastavím veľkosť štítkov, typ písma, ... - uložím to.
    Potom cez Adresár/Adresár si v adresári označím tie adresy, pre ktoré chcem štítky tlačiť.
    Potom si zvolím Tlač/Tlač štítkov a pekne mi to vytlačí adresu do štítka.

    Ale zvyknem to robiť aj cez Word a cez Hromadnú korešpondenciu (alebo ako to tam je pomenované)

    duficek je offline (nepripojený) duficek

    duficek
    ja tlacim rovno na obalky inym programom...nechcelo by sa mi stitok vystrihovat a lepit na obalku.

    neznama22 je offline (nepripojený) neznama22

    neznama22
    duficek
    ja tlacim rovno na obalky inym programom...nechcelo by sa mi stitok vystrihovat a lepit na obalku.
    Ja tiež častejšie používam Hromadnú korešpondenciu vo Worde, ale aj keď to robím z Money, tak tie štítky nestrihám. Veď sa dajú kúpiť nalepovacie štítky, ktoré len odlepíš z papiera a nalepíš na obálku.
    Strihať by sa ani mne nechcelo :-)

    duficek je offline (nepripojený) duficek

    duficek
    no ale to su dalsie naklady, aj ked drobne a musim kupovat nalepky a urcite sa ti minu v tej najnevhodnejsej chvily . takto iba kupim obalky a tlacim

    anna81 je offline (nepripojený) anna81

    anna81
    Dobrý den, vedel by mi niekto poradiť ako vytlačiť adresu na veľkú obálku A4?
    Zoznam adries na hromadnú korešpondenciu mám vyhotovený, ale problém je v tom že sa mi obálka nezmestí do manuálneho podávača v tlačiarni. :-(
    Ešte som rozmýšľala nad tými nalepovacími štítkami. Už ich mám pripravené, ale nechce sa mi každý štítok vypisovať na PC, tak som sa snažila aby mi to ťahalo zo zoznamu, ako pri obálkach, ale problém je v tom, že mi zobrazí len jednu adresu v ľavom hornom rohu. Ako dostať tie ďalšie adresy do ďalších štíkov?
    Naposledy upravil anna81 : 19.09.13 at 08:49

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.