Zavrieť

Porady

Lymfodrenáž

robím to, čo ma baví a zarábam pri tom ťažké prachy :) ...viac
Ahojte dievčatá

Idem Vám niečo povedať, čo Vás určite niektoré poteší.

Ako správnej žene, ani mne sa nevyhla celulitída. Dala som sa ukecat (vôbec som tomu neverila) na lymfodrenáž (zabalia vás do takých nohavíc, kde vás stláča vzduch - ako obrovský tlakomer).
Mám za sebou tri kúry - a neuveríte. Dnes som sa prezliekala pred zrkadlom......... a to je niečo fantastické. Ona je už na cca 60% preč . Neviem, ako je to možné, ale fakt to funguje.

Preto chcem poradiť aj ostatným "dievčatám", aby to naozaj vyskúšali.
Teraz je v žiline dobrá akcia (z 200 sk je jedna kúra zlacnená na 85 Sk - 40 min). Sú na to také špeciálne kupony. Ak by niekto chcel, nech sa mi ozve na SS (ale určite to nepíšem preto, aby som sa ich zbavila - to naozaj nie).

Ddržím palce aj ostatným
Usporiadat
ivetaŽ ivetaŽ

ivetaŽ je offline (nepripojený) ivetaŽ

Ahoj, viete mi povedať, či manuálna lymfodrenáž je vhodná aj pri vysokom tlaku, keď užívam lieky?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
ivetaŽ Pozri príspevok
Ahoj, viete mi povedať, či manuálna lymfodrenáž je vhodná aj pri vysokom tlaku, keď užívam lieky?
...veľmi nie ...

...zaleží na tom , o akú sa jedná ...či manuálnu alebo prístrojovú ...
...vysoký krvný tlak patrí medzi kontraindikácie lymfodrenáží....
...pokiaľ by ho lymfodrenáž zvyšovala , tak by sa nemalo v nej nemalo pokračovať alebo ani aj začínať ...
...jednoznačne by o tom mal rozhodnúť - schváliť ...proste poradiť sa s internistom....
0 1
Estetic Estetic

Estetic je offline (nepripojený) Estetic

ivetaŽ Pozri príspevok
Ahoj, viete mi povedať, či manuálna lymfodrenáž je vhodná aj pri vysokom tlaku, keď užívam lieky?
Vždy by mal vhodnosť alebo nevhodnosť lymfo masáže posúdiť lekár.Je to typ ošetrenia,pri ktorom môže dôjsť ku komplikáciám,na druhej strane je to ale zákrok veľmi zvyšujúci kvalitu života.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať