Zavrieť

Porady

Multicitácia?...........super!

Bola som zvedavá na novinky, aké Richard zavedie po dnešnej "odstávke" . Zatiaľ som zaregistrovala multicitáciu - to je perfektné! Mne osobne sa nechcelo citovať z viacerých príspevkov - pootvárať viacero okien, kopírovať, vkladať prípadne aj tagy... Ale toto bude perfektné!
Usporiadat
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

Skúška:
renča1 Pozri príspevok
SOS, nefunguje mi multicitácia, neviete prečo? Vám ostatným funguje mulťák?
alla66 Pozri príspevok
sorry... skúšam...označila som príspevky podľa návodu....v náhľade nevidím žiadne citácie...funguje to vôbec?
endrju Pozri príspevok
Aj keď otváranie viacerých okien kvôli multicitáciam mi nerobilo problémy, takáto novinka určite pomôže prevažnej väčšine poraďákov vrátane mojej maličkosti
Rozalka Pozri príspevok
Skús to takto:
stlačiť "+" pri všetkých príspevkoch, ktoré chceš citovať a pri poslednom potom aj "cituj"

Vyzerá to nádejne...

Doplnenie: Super, funguje to!
0 0
mekelek mekelek

mekelek je offline (nepripojený) mekelek

drobeceva Pozri príspevok
jééééj, zase som sa naučila niečo nové. Díky vám.
alla66 Pozri príspevok

[hore]klasika




skúška novej citácie
na stromovú potrebujem čas
alla66 Pozri príspevok
tovaryš :
vždy som sa čudovala, ako to robíte, no iba dnes som tu našla vaše jednoduché návody. Tak skúšam aj ja.
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Marianna01 Pozri príspevok
Bola som zvedavá na novinky, aké Richard zavedie po dnešnej "odstávke" . Zatiaľ som zaregistrovala multicitáciu - to je perfektné! Mne osobne sa nechcelo citovať z viacerých príspevkov - pootvárať viacero okien, kopírovať, vkladať prípadne aj tagy... Ale toto bude perfektné!
arizona Pozri príspevok
iba skúšam, či to fungujedík za pochopenie
alla66 Pozri príspevok
sorry... skúšam...označila som príspevky podľa návodu....v náhľade nevidím žiadne citácie...funguje to vôbec?
Skúšam. Arizona ďakujem za zaučenie. Ďaľšia moja pani učiteľka. Kytička pre Teba.
2 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

babka - ježibabka Pozri príspevok
Skúšam. Arizona ďakujem za zaučenie. Ďaľšia moja pani učiteľka. Kytička pre Teba.
Šikulka ! Vidiš, ako rýchlo si to zmákla
...dík za kytičku
1 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať