Zavrieť

Porady

Odporúčam účtovný program Money S3

Chcem len povedať, že som dnes celý deň strávila hľadaním účt. programu a nakoniec som sa vrátila k Money S3, ktorý mame už druhý rok. Je to naj čo som našla. Je náročnejší na niektoré veci ale je najprehľadnejší a aj sa s ním dá rýchlo pracovať.
Odporúčam ho všetkým ktorí rozmýšľajú nad účtovným programom.

Ankah
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Monika Kováčová
    Chcem len povedať, že ja som sa nakoniec po Money S3 vrátila k môjmu MRP, ktoré mám už 10 rokov. Je to naj čo som našla. Je oveľa jednoduchší v niektorých veciach a je najprehľadnejší a aj sa sním dá rýchlo pracovať.
    Odporúčam ho všetkým, ktorí rozmýšľajú nad účtovným programom.

    ermon

    P.S.: Kto sa pridá??
    P.S2.: Každý chváli čo má doma, nie???. Nemusíš preto zakladať novú tému.

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    Ja iba tíško zahlásim, že keď sledujem, ako krkolomne účtujete mnohé záležitosti nielen vo vyššie spomínaných programoch, tak by som ten svoj nevymenila veru ani za svet....lebo často potrebujete pre jednu účtovnú záležitosť 5 krát viac "krokov" než ja

    wictor576 je offline (nepripojený) wictor576

    wictor576
    Poznám viacerých, ktorí by boli ochotní vyplatiť aj väčšiu sumu, keby NEMUSELI používať Money :-) Takže komu čo :-)

    danusi je offline (nepripojený) danusi

    danusi
    Ja robím v Money v práci a doma mám MRP. Ale lepší je podľa mňa Pohoda. Ten som mala v minulej firme.

    tina1313 je offline (nepripojený) tina1313

    tina1313
    Chcem sa opytat, tlaci Money S3 danove priznania, suvahy a vysledovky na tlacivach ktore pozaduje danovy urad? aj s ciarovym kodom? Dakujem za odpoved

    Odporúčam účtovný program Money S3

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.