Zavrieť

Porady

splnomocnenie na predaj bytu

chcela by som poraďakov požiadať o možné zaslanie vzoru splnomocnenia na predaj bytu. Po mojej babke zdedili byt jej deti v pomere 1/3. požiadali ma aby som ich zastupovala pri predaji tejto nehnuteľnosti. nemáte niekto vzor ako má vyzeraž vzor splnomocnenia na jeho predaj. budem vám velmi vďačná. dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    andreaS je offline (nepripojený) andreaS

    andreaS
    daj mi mailovu adresu... alebo sa pokusim urobit z mojho originalu predlohu... chvilocku a prilepim to sem..

    andreaS je offline (nepripojený) andreaS

    andreaS
    ako som si to pozrela, tak mam len toto... mozno pomoze

    kupujici kupoval byt cez stavebne sporenie... a mam pocit, ze splnomocnenie na predaj bytu som nerobila ja, ale dali si ho urobit u notara.

    draik je offline (nepripojený) draik

    draik
    V plnomocenstve je dobré (hlavne pre kupujúceho) ošetriť, ako bude uhradená kúpna cena - či splnomocnenému alebo bude prevedená predávajúcim.

    gabri je offline (nepripojený) gabri

    gabri
    Mňa splnomocnil môj otec pri odkupení DB- iba sme napísali, že ma splnomocňuje všetkými úkonmi týkajúcimi sa prevodu bytu do osobného vlastníctva, vrátane prístupu ku všetkým informáciám spojeným s kúpou-overili nám to len na matrike a stačilo-nemusí byť žiaden špeciálny vzor. Mamu som zastupovala pri predaji domu-jej dedičstva a tak isto - len splnomocnenie - aj peniaze som prebrala ja, aj výpis z katastra prišiel mne, len ja lajdák som ešte nepodala DP.(ozaj, koľko na to mám času ?)

    andreaS je offline (nepripojený) andreaS

    andreaS
    gabri: my sme mali tiez pripravenu taku verziu uz overenu notarom, avsak stavebnej sporitelni sa to nezdalo... chceli toto, tak sme vymenovali komplet vsetky udaje. Dost "dobre" bolo to, ze prva verzia bola pobocke dobra ale bratislave sa to nepacilo. Potom si vyborne skolia ludi, ktori ponukaju ich produkty...

    andreaS je offline (nepripojený) andreaS

    andreaS
    no jedine.... typicke Slovensko..co je jednemu dobre, ustrediu nevyhovuje a tak len natahuju cas...

    splnomocnenie na predaj bytu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.