Zavrieť

Porady

pokuta z DU

jež jež

jež je offline (nepripojený) jež

firma dostala pokutu z DU , že za zdaňovacie obdobie 4. Q 2003 nezaslala prehľad o zrazených a odvedených prredavkoch na daň v lehote t.j. do 30.01.2004. Doručili sme to podľa pečiatky 31.01.2004 čo bola sobota.
Je možné sa ohradiť voči vyrubanej pokute ?
Je tiež možné , že sme to doručili 30.01.2004.
Usporiadat
jež jež

jež je offline (nepripojený) jež

Dnes sme dostali odpoveď z DÚ na odvolanie voči pokute.
DÚ v plnom rozsahu vyhovuje odvolaniu a ruší pokutu.
0 0
ricij ricij

ricij je offline (nepripojený) ricij

Rád si uťahujem zo seba a iných ľudí. ...viac
Práve mi zamietli odvolanie voči pokute, pretože som neskoro poslal súhrnný výkaz. Ale ako, keď sa to dá len elektronicky len z jedného PC, ktorý sa mi ako naschvál pokazil. Nepomohla ani faktúra za opravu. Proste na to nemajú paragraf. Pokuta na 331,93 €. Dosť, zvlášť pre východ. Štastné a veselé Vianoce! Ja ich už mať nebudem
0 0
dobsony dobsony

dobsony je offline (nepripojený) dobsony

pracujúca mamička
Pekný večer! Mne pondelok povedali na DU, že mám za január 2010 neskoro odovzdaný súhrnný výkaz! Oni majú v systéme že som odoslala 25.2.2010 ( vtedy som odovzdala krycí list). Hneď som povedala že to neexistuje, a pýtala som či majú dodatočný za 4Q2009 - áno majú. a to je sranda že spolu som to odoslala.( riadný výkaz 10:22, a dodatočný 10:43)
V robote som pozerala v dokladoch, a mám doklad o prijatí výkazu, a to je 20.2.2010. Ako je to možné že oni nemajú?
Asi poznám aj odpoveď, vtedy ten systém fungovalo " niako" !
Pondelok pošlem na DU doklad o podaní súhrnného výkazu- dôkaz že som to urobila, aj systém prijal len oni nevedia o tom!
Ale pondelok budú vedieť aj oni! ( nie len ja)
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať