Zavrieť

Porady

Labutie jazero

Buchla ma múza do brucha a spolu s kamarátkou chceme nacvičiť s deťmi ku sviatku matiek ,,labutí tanec". Problém je v tom, že sme si vymysleli niečo, čo neexistuje u nás nikde na kazetách, ani na internente. Preto prosím, ak niekto máte aspoň kúsok tohto veľkolepého diela nahraté, skúste ma potešiť. Nie sme baleťáčky, ale máme chuť jar privítať s nadšením. Nevieme kroky a uchytenia. Potrebujeme ich odkukať. Ďakujeme vopred!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    chlap je offline (nepripojený) chlap

    riadim firmu, ktorá prenajíma priestory ...viac chlap
    aisa Pozri príspevok
    Buchla ma múza do brucha a spolu s kamarátkou chceme nacvičiť s deťmi ku sviatku matiek ,,labutí tanec". Problém je v tom, že sme si vymysleli niečo, čo neexistuje u nás nikde na kazetách, ani na internente. Preto prosím, ak niekto máte aspoň kúsok tohto veľkolepého diela nahraté, skúste ma potešiť. Nie sme baleťáčky, ale máme chuť jar privítať s nadšením. Nevieme kroky a uchytenia. Potrebujeme ich odkukať. Ďakujeme vopred!
    Myslím, že na tieto účely by ste mohli kľudne použiť rozprávku Barbie - Labutie jazero . Dá sa požičať v každej lepšej videopožičovni.

    LubicaN je offline (nepripojený) LubicaN

    LubicaN
    ...môj muž mal na stužkovej program. V babskej triede mali tuším piatich chalanov, tých prezliekli za baby a tancovali labutí tanec okolo lavóra s vodou...pobavila som sa dobre...ale taký by si asi nexela...

    aisa je offline (nepripojený) aisa

    aisa
    Ďakujem, takých chutných chlapcov je na internete habadej. Skúsim použiť rozprávku. Veľmi pekne ďakujem za radu. Ani neviete, ako sa deti na vystúpenie tešia. A že vraj najradšej by len sedeli pri počítačoch! Nie je to pravda! Ak im ponúkneš inú alternatívu, berú to a hneď. Samozrejme, puberta je samostatný prípad, ale i tam sa dá pracovať len na ňu treba pevné nervy. Teším sa a ešte raz ďakujem.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.