Zavrieť

Porady

Zelený čaj

cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
Neskutočne milujem zelený čaj. Myslíte, že by sa u mňa mohla prejaviť závistosť na zelenom čaji? To myslím trochu žartom ale trochu aj vážne.
Vypijem ich aj zo 20 denne a samé také pravé, sypané. Pijem ich už aspoň 5 rokov a nezistila som nič negatívne /snáď len to, že nepriberiem ani kg, aj keď by som troška chcela/. Asi to pôsobí na odbúranie tuku. Má niekto negatívnu skúsenosť so zeleným čajom?
Usporiadat
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Nooo, zevraj zeleny caj ma viac teinu ako cierny. Neviem co je na tom pravdy.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
dada111 dada111

dada111 je offline (nepripojený) dada111

večná optimistka
Ja pijem zelený čaj už tiež niekoľko rokov a mne nerobí žiadne problémy. Popritom ho pijem 2 l denne a tiež iba sypaný. No dávam si aj týžden niekedy oddych a vtedy pijem roibos čaj, je tiež veľmi dobrý. A negatívnych účinkoch neviem, preto tiež asi nepriberiem.
0 0
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
dada111 Pozri príspevok
Ja pijem zelený čaj už tiež niekoľko rokov a mne nerobí žiadne problémy. Popritom ho pijem 2 l denne a tiež iba sypaný. No dávam si aj týžden niekedy oddych a vtedy pijem roibos čaj, je tiež veľmi dobrý. A negatívnych účinkoch neviem, preto tiež asi nepriberiem.
Tiež medzi tým pijem aj bylinkové /rôzne/ a to tvoje vypité množstvo zodpovedá tomu môjmu /cca 2 litre/, no a okrem toho aj asi liter minerálky alebo dojčenskej vody. Takže super pitný režim, nie?
0 0
VTerezka VTerezka

VTerezka je offline (nepripojený) VTerezka

Mne zelený čaj dvíha náladu, stačí keď si k nemu privoniam. A len prikupujem a skúšam nové a nové. A má to samé výhody, akurát mi raz nejaký lekár povedal, že nie je vhodné ho piť už po 16 hod.. neviem... hm?
0 0
dada111 dada111

dada111 je offline (nepripojený) dada111

večná optimistka
lebo má také účinky ako káva, obsahuje kofein.
0 0
Arena Arena

Arena je offline (nepripojený) Arena

Podporujem pitie zeleneho caju!!! Je z neho dobra nalada, a je vynikajuci, a asi aj ja som od neho zavisli..tan sypany v plechovke... je vyborny, ale sackovy Mistr.. nie je zly, ani by som ho nemenil, ma antioxidacne ucinky, a mnozstvo inych dobrych ucinkov.
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

Ja teraz už druhý týždeň pijem Lapacho, má tiež výborné účinky. Chcem vyskúšať aj roibois, možno skúsim aj zelený čaj. aký je najlepší, poraďte, dík
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Môj najobľúbenejší zelený čaj je "Zasnežená romantika" a roibos "Snehová nádielka. Kupujem zásadne len sypané.
0 0
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
Ťažko povedať, ktorý je najlepší. Momentálne pijem "MABROC" - Zelený prsteň. Je to dlholistý cejlonský čaj z horských oblasti Srí Lanky. Kúpila som ho v Zelenej lekárni, ale doré čaje kúpiš v každej špecializovanej predajni alebo čajovni. Na značke nezáleží, mal by byť kvalitný. Mám rada aj ochutené, pijem ich podľa nálady. Milujem ich vôňu. Mám rada aj jasmínový. Ak tomu človek príde na chuť, tak je to hotová veda
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
Na pitie zeleného čaju som sa dala, lebo káva mi nerobí dobre a zelený čaj tak pijem ako náhradu. A ešte je aj výborný pri snahe schudnúť.

Takže sa aj ja pripájam k "hnutiu pitia zeleného čaju"
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

Podarilo sa už niekomu z neho schudnúť?
0 0
Dan1 Dan1

Dan1 je offline (nepripojený) Dan1

Patrím tiež k milovníkom zeleného čaju a nepohrdnem v prípade núdze ani sáčkovým. Pokiaľ viem zelený čaj je veľmi zdravý - neobsahuje nič škodlivé, práve naokpak napomáha regenerácii organizmu a neviem či som raz nečítala niečo, že obsahuje aj látky, ktoré pomáhajú proti rakovine. Je stopro lepší než káva a na mňa má povzbudzujúce účinky, keď ho vypijem tak dokážem aj poobede fungovať. Všetkým ho doporučujem. Bez neho by som asi uľahla do postele hneď o 10hod doobeda. Chutný je ináč aj čierny čaj s mliekom.
0 0
SilviaS SilviaS

SilviaS je offline (nepripojený) SilviaS

Dobrý den!!
Ked sa už rozprávame o tých čajoch ja mám veľmi rada jasmínový čaj je veľm chutný,ale treba ho veľmi málo luhovať len pár minút,lebo potom je veľmi silny a to nie je dobre.
Odporúčam piť a kúpiť si len sipaný čaj!!!!
Pekný den a príjemnú pohodu pri pití čajikov praje Silvia
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Ja som po zelenom čaji vždy hladná, ale nedám na neho dopustiť, mám rada aj iné, akurát ovocné zrovna nemusím. Vždy, keď prídem z roboty, hneď uvarím do termosky čaj a už sa na to naučila aj drahého.
0 0
renatka.zem renatka.zem

renatka.zem je offline (nepripojený) renatka.zem

Ja som tiež veľká čajíčkárka a mám na to zvyknutú celú moju rodinku(manžel, syn 21, dcéra 19) a hlavne je dobré, že čaje zásadne nesladíme a nepridávame mlieko ani nič iné, vtedy si dokážete krásne vychutnať chuť a vôňu čaju. Pijeme najčastejšie zelené ale aj rôzne iné druhy z čajovne.
pekný deň vám všetkým
0 0
1janka 1janka

1janka je offline (nepripojený) 1janka

ahojte dievčatá...normálne ste mi urobili chuť na zelený čaj lebo ja ho pijem len tak občas ale mne ho jedna psychotronička odporučila pit ale vraj velmi znižuje tlak, máte takú skúsenosť?
0 0
Mirka D Mirka D

Mirka D je offline (nepripojený) Mirka D

Ja mám rada všetky druhy čajov, iba zo zeleného mi je ťažko neviem prečo. (Najradšej mám materinu dúšku, medovku, lapacho).
0 0
tonkat tonkat

tonkat je offline (nepripojený) tonkat

Dá sa kúpiť sypaný zelený čaj aj v obchodných reťazcoch? Napr. tesco, al. carrefour? U nás v carrefour je taký kútik čajový, myslíte že tam by boli kvalitné tie zelené čaje? Nemám s tým skúsenosť, poraďte. Do čajovní nechodím, ani neviem, kde sú u nás. Zmena nie je zlá,vyskúšam, keď to už tak vychvaľujete.
0 0
ľoška ľoška

ľoška je offline (nepripojený) ľoška

Tiež mám zelené čaje veľmi rada, najviac nám doma chutí vianočný prípadne aj veľkonočný sypaný.
0 0
Sharon Sharon

Sharon je offline (nepripojený) Sharon

Celkom obyčajná baba s hlavou v oblakoch, ale s nohami na zemi... ...viac
Ja mám rada čierny čaj Pu-erh, vraj ho už starí čínski cisári používali ako zázračný prostriedok na chudnutie. Ale pijem aj zelený čaj.
Naposledy upravil Sharon : 22.03.07 at 09:02
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať