Zavrieť

Porady

Dohoda o brigádnickej práci

Prajem všetkým pekný deň!
Chcel aby som sa opýtať, či je nejaký limit, s koľkými zamestnávateľmi môžem mať podpísanú uvedenú dohodu. Ja ju totiž mám podpísanú s 2, ale to len z toho dôvodu, že pre jedného pracujem jeden deň v týždni (6 hodín) a u druhého pracujem 4 hodiny do mesiaca (doučujem v jednom vzdelávacom centre 1 x do týždňa). A mám možnosť si na cca mesiac ešte privyrobiť u ďalšieho zamestnávateľa, nakoľko peniažky potrebujem a mám veľa voľného času. Tak len potrebujem zistiť, či takúto dohodu podpísať môžem alebo nie. Vopred ďakujem!!!
Usporiadat
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

jankasm Pozri príspevok
Keď pozerám zákon o dani z príjmov §39 ods. 11 - Prehľad a hlásenie nie je povinný podať len ten zamestnávateľ, ktorý je platiteľom dane ....., ktorý v príslušnom období nevyplácal príjmy zo závislej činnosti.
Tak ja myslím, že podľa tohto jednoznačne nemusí podávať nulový prehľad.
Janka asi je to zase jedna z vecí na ktorú sú rozdielne názory nielen na porade ale aj na DÚ. Len pre zaujímavosť prikladám link na jeden veľmi zaujímavý rozbor ktorý tu urobila Evina.

http://www.porada.sk/showpost.php?p=321358&postcount=24
0 0
jankasm jankasm

jankasm je offline (nepripojený) jankasm

katkaj Pozri príspevok
Janka asi je to zase jedna z vecí na ktorú sú rozdielne názory nielen na porade ale aj na DÚ. Len pre zaujímavosť prikladám link na jeden veľmi zaujímavý rozbor ktorý tu urobila Evina.

http://www.porada.sk/showpost.php?p=321358&postcount=24
Ďakujem, zase maličká nedokonalosť v zákone.
Takže keďže v tomto prípade sa jedná o dohodára, ktorý pracuje, ale odmenu bude mať vyplatenú až po skončení práce, pravdepodobne teda v nasledujúcom štvrťroku, nemôžu oznámiť, že nemajú žiadnych zamestnancov a nulový prehľad treba poslať.
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

jankasm Pozri príspevok
Ďakujem, zase maličká nedokonalosť v zákone.

Nič nezvyčajné v našich zákonoch
0 0
monikad monikad

monikad je offline (nepripojený) monikad

Prosim Vas a co sa tyka odvodov do socialky, ak ten nas student zamestnany na DoBP skoncil k 17.4. a hned v ten den mu bola vyplatena odmena, staci ak zanho odvod odvediem v maji (za april) a sucasne to bude uvedene vo vykaze za april, alebo to musim odviest este v aprili?
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

monikad Pozri príspevok
Prosim Vas a co sa tyka odvodov do socialky, ak ten nas student zamestnany na DoBP skoncil k 17.4. a hned v ten den mu bola vyplatena odmena, staci ak zanho odvod odvediem v maji (za april) a sucasne to bude uvedene vo vykaze za april, alebo to musim odviest este v aprili?
Stačí, jeho odmena na dohodu bude aj tak zahrnutá do aprílových miezd.
0 0
monikad monikad

monikad je offline (nepripojený) monikad

Tweety, dakujem za vzdy rychlu a presnu odpoved..
0 0
dráčik dráčik

dráčik je offline (nepripojený) dráčik

ahoj všetci,
ja len takú, možno tiež školácku otázočku... je práca na dohodu ohraničená len časovo (?300 hodín ročne?) alebo aj platovo? mám taký dojem, že to kedysi bolo 3000,-Sk mesačne, alebo tak nejak...
poradíte, please, niekto, ako to teraz vlastne je s dohodami?ˇ
dík
0 0
azuz azuz

azuz je offline (nepripojený) azuz

Dohody sú "ohraničené časovo" (každá inak) ale výška odmeny nie je obmedzená.
DoVP - max. 300 hodín ročne u jedného zamestnávateľa.
DoBPŠ - v prieme maximálne 1/2 určeného týždenného pracovného času.
0 0
jankasm jankasm

jankasm je offline (nepripojený) jankasm

Len doplním, že výška odmeny je obmedzená len u tých, ktorí sú evidovaní na ÚP.
0 0
seda seda

seda je offline (nepripojený) seda

Dobrý deň, chcela by som si potvrdiť, však nezáleží na období zamestnania študenta na dohodu o brigádnickej práci? Napr. zamestnaný od obdobia 1.5.07-31.12.07, na 20 hod. týždenne. Ďakujem
0 0
azuz azuz

azuz je offline (nepripojený) azuz

seda Pozri príspevok
Dobrý deň, chcela by som si potvrdiť, však nezáleží na období zamestnania študenta na dohodu o brigádnickej práci? Napr. zamestnaný od obdobia 1.5.07-31.12.07, na 20 hod. týždenne. Ďakujem
Nerozmumiem veľmi otázke. Ale ak sa pýtaš na to, či DoBPŠ môže byť podpísaná na celú túto dobu, tak áno, ak je po celý čas študentom a určený pracovný čas vo firme je 40 hodín.
0 0
seda seda

seda je offline (nepripojený) seda

Ďakujem, vážne som to nejak "čudesne" formulovala, ale odpovedali ste mi na to čo som chcela. Ešte raz ďakujem.
0 0
Farks Farks

Farks je offline (nepripojený) Farks

Chcela by som sa spýtať, študent, ktorý maturoval v tomto roku sa považuje do 31.8.2007 za študenta a ZP platí za neho štát. Otázka znie, či môžem čerstvo zmaturovaného študenta, ktorý nepokračuje v štúdiu na VŠ do 31.8.2007 zamestnávať na dohodu o brigádnickej práci študentov. Ďakujem
0 0
brikina brikina

brikina je offline (nepripojený) brikina

Farks Pozri príspevok
Chcela by som sa spýtať, študent, ktorý maturoval v tomto roku sa považuje do 31.8.2007 za študenta a ZP platí za neho štát. Otázka znie, či môžem čerstvo zmaturovaného študenta, ktorý nepokračuje v štúdiu na VŠ do 31.8.2007 zamestnávať na dohodu o brigádnickej práci študentov. Ďakujem
ak sa nepojde zahlasit na UP SR, tak ma stale statut studenta - az do 31.8.2007 a tak podla mna moze robit na DoBPŠ.
0 0
brikina brikina

brikina je offline (nepripojený) brikina

Chcem si len este overit:

Polovica týždenného pracovného času - mysli sa naozaj na cely rok?
Takze ak mi jeden student pracuje len dva tyzdne v mesiaci jul. Mozem mu dat do zmluvy, ze robi 8 hodin denne? Tie cele dva tyzdne? (V priemere mi ten limit neprekrocil....)
0 0
azuz azuz

azuz je offline (nepripojený) azuz

brikina Pozri príspevok
Chcem si len este overit:

Polovica týždenného pracovného času - mysli sa naozaj na cely rok?
Takze ak mi jeden student pracuje len dva tyzdne v mesiaci jul. Mozem mu dat do zmluvy, ze robi 8 hodin denne? Tie cele dva tyzdne? (V priemere mi ten limit neprekrocil....)
Je to závislé od doby, na ktorú bola zmluva uzavretá. Ak je uzavretá na 2 týždne, tak nemôže robiť 8 hodín denne. Ak na 4 týždne, tak môže odrobiť za 2 týždne 80 hodín (pri 40 hod. pracovnom čase), ale potom už robiť nesmie,napriek tomu, že dohoda trvá. Pozri si § 227 ods. 3 ZP.
0 0
MIRKA111 MIRKA111

MIRKA111 je offline (nepripojený) MIRKA111

Takže, ak študen teraz skončil a pôjde sa na UP SR hlásiť až na konci augusta môžem mu spraviť DoBPŠ? Je tam stanovená minimálna mzda, alebo je rovnaká ako u bežných zamestnancov?
0 0
Evanka Evanka

Evanka je offline (nepripojený) Evanka

Dodržiavanie dohodnutého a najviac prípustného rozsahu pracovného času podľa ZP sa posudzuje za celú dobu, na ktorú bola dohoda uzatvorená, najdlhšie však za 12 mesiacov.
0 0
MIRKA111 MIRKA111

MIRKA111 je offline (nepripojený) MIRKA111

Na sociálnu poisťovňu ich hlásim tiež minimálne jeden deň vopred?
0 0
azuz azuz

azuz je offline (nepripojený) azuz

MIRKA111 Pozri príspevok
Takže, ak študen teraz skončil a pôjde sa na UP SR hlásiť až na konci augusta môžem mu spraviť DoBPŠ? Je tam stanovená minimálna mzda, alebo je rovnaká ako u bežných zamestnancov?
Pri DBPŠ nie je stanovená minimálna mzda.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať