Zavrieť

Porady

detský kašeľ

Príjemný deň všetkým na porade! Nemáte náhodou niekto skúsenosť so zbavením sa detského kašľa? Vyskúšala som už kadečo, užívali sme sirup, situácia sa troška zlepšila ale nič moc. Z ľudových receptov sme skúšali cibuľu s cukrom,ale to už môj štvroročný synček odmieta. Že fuj mamina, tak takého ja jesť nebudem!!! Neviete niečo čo zaručenie zaberie? Podeľte sa o svoje skúsenosti....

ďakujem všetkým
Usporiadat
Rubrika Rubrika

Rubrika je offline (nepripojený) Rubrika

som žena ako každá iná :)
Ja zvyknem dávať synovi pri kašli na noc obklad z ľubovníka bodkovaného.
Mama robí z ľubovníka macerát. (myslím tak sa to nazýva).
Nakvapkám na vreckovku, dám mu to na hrdielko, na to igelitové vrecúško, a zaviažem šálom, aby krk bol v teple.
A lyžičku medu tiež dávam.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Homeopaticky sirup Stodal je dobry a na nahriatie pouzite obklad zo soli,zohriat sol a medzi plienky alebo utierky na hrudnik,velmi dlho drži teplo,ale pozor,nepopalit,oskusajte teplotu najskor na sebe.Zaroven vypary zo soli ulahcuju dychanie.Ale kazdy dlhotrvajuci kasel zasluhuje pozornost alergologa -a homeopata.
0 0
flipper2872 flipper2872

flipper2872 je offline (nepripojený) flipper2872

Dobry vecer,mame 3 rocneho synceka a hrozneee kasle,teploty nema obcas trosku smokli.K doktorovi s nim uz nepojdeme pretoze ten do neho trepe jedne antibiotika za druhymi.Chyti ho to cez den ak trosku pobeha a hlavne vecer ked zaspi,vecer je to hrozne niekedy sa az pozvracia.prosim poradte....dakujem
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Ked som bola malá, mala som take problemy, viem, ze mi mama davala do gazy na hrudnik na celu noc husaciu, ci kacaciu mast. Fuj, to som neznasala, no pomohlo to. Moje deti nikdy nemali take problemy, no macala som ich kazde leto v mori na Olym.riviere, Grecko,Leptokaria, Paralia, tam je optimalna vlhkost vzduchu.Podobna Malorce.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať