Zavrieť

Porady

cyklonovy vysavac

Prosím Vás, má niekto skúsenosti s bezsackovymi cyklonovymi vysavacmi. Myslim tym ci je to narocne na udrzbu-cistenie nadoby, saci vykon, hluk atd. Predavac v TPD mi povedal, ze sa teraz vacsinou kupuju uz len cyklonove, naproti tomu predavac v Brne mi povedal ze uz boom okolo cyklonovych vysavacov opada a ludia znovu kupuju sackove vysavace.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    anet je offline (nepripojený) anet

    anet
    Kupila som cyklonovy vysavac Eta, ze teda aka super vec. Po jednom dni som ho chcela vratit, nakolko v nasej domacnosti neplnil moc svoj ucel. Nevzali ho spat a tak som mala darcek pre svokru.
    Cyklonovy vysavac je fajn pre starsiu pani, ktora zije v 1-1/2 izbovom byte a na podlahe ma par omrviniek z rozka.
    Neodporucam ho do rodiny s detmi, domacimi zvieratami a pod.

    anet je offline (nepripojený) anet

    anet
    Myslim ze vykon bol O.K. Povedala by som skor ze u nas neplnil svoj ucel napr. ak vypadlo blato z topanok, tak to jednoducho nepreslo cez ten filter do nadoby ale vsetko zostane nalepene na nom. Nevysaval napr. kamienky co sa nanosili domov v zimnom obdobi posypu. Na filtre zostanu nalepene vlasy, chlpy zo psa. Filter sa da vymyt, ale uprimne po jednom vysavani bol spinavy tak, ako keby som s nim vysavala rok.
    Je to len moja skusenost.

    PS: Prave som si kupila novy vysavac Zelmer Vodnik Duo plus (Delfin), uz je po domacom teste, vysava ako drak a tak sa z neho strasne tesim. Vysava do vody (0,6L) alebo do vrecka, fuka napr. na jesen opadane listie.
    Naposledy upravil anet : 18.04.07 at 15:52

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.