Zavrieť

Porady

www.post.sk = slimacia rychlost

Aj Vam ide tak pomaly prezeranie mailov na post-e? Mali by si to dat do poriadku, lebo to maju hrozne. Asi maju malo penazi z reklam, no takto si to kazia este viac. Nakoniec im tam zostanu len sedmospaci.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ajobs je offline (nepripojený) ajobs

    muž ajobs
    Bastian Pozri príspevok
    Aj Vam ide tak pomaly prezeranie mailov na post-e? Mali by si to dat do poriadku, lebo to maju hrozne. Asi maju malo penazi z reklam, no takto si to kazia este viac. Nakoniec im tam zostanu len sedmospaci.

    Používaj iný server, prípadne poštu vlastného prevádzkovateľa netu.

    LubicaN je offline (nepripojený) LubicaN

    LubicaN
    Bastian Pozri príspevok
    Aj Vam ide tak pomaly prezeranie mailov na post-e? Mali by si to dat do poriadku, lebo to maju hrozne. Asi maju malo penazi z reklam, no takto si to kazia este viac. Nakoniec im tam zostanu len sedmospaci.
    ...mám schránku na poste aj na centrume... Dôležité veci si dávam posielať na obidve, lebo niekedy idú obe, inokedy je na niektorej problém, robia úpravy a potom sa nemôžem dostať k tomu čo potrebujem... Manžel má schránku na g-mail a tam to vraj zatiaľ ide bez problémov...

    joni102 je offline (nepripojený) joni102

    joni102
    Ja som mala ucet na poboxe a ked ma opakovane sklamal spravila som si ucet aj na gmaily, a vsetky co mi pridu na pobox sa mi skopiruju do gmailu (ti ktori maju na mna kontakt este z poboxu)....
    gmail je skratka najlepsi

    Axel Wers je offline (nepripojený) Axel Wers

    :-) Axel Wers
    Od FREE služieb sa nedajú čakať zázraky, to je trend dnešnej doby. Síce sú samozrejme výnimky (napr. o gmaily som počul veľa dobrého) ale bavme sa o slovenských poskytovateľoch.
    S týmto problém ja nemám, lebo mám svoju doménu (k nej e-mail) takže rýchlosť je stále rovnaká a stabilná.
    Čo sa týka post.sk nevšimol som si nejaké výrazné spomalenie za posledných pár dní (mám aj tam schránky, ktoré občas využívam).

    A čo sa týka Pop3 - ponúkať ho za peniaze, ako to robí post.sk mi v dnešnej dobe pripadá prinajmenšom..... divné..

    Charon je offline (nepripojený) Charon

    Tsubasa wa yume soshite sore e ... ...viac Charon
    Máte doménu a potrebujete dobrý email? Poznám jednu spoločnosť. Používam ho roky, sú lacní a neskutočne kvalitní. 24 hodinový servis ... telefonicky, emailom ... Za dobré si však treba zaplatiť. Nie však veľa.

    ajobs je offline (nepripojený) ajobs

    muž ajobs
    Charon Pozri príspevok
    Máte doménu a potrebujete dobrý email? Poznám jednu spoločnosť. Používam ho roky, sú lacní a neskutočne kvalitní. 24 hodinový servis ... telefonicky, emailom ... Za dobré si však treba zaplatiť. Nie však veľa.

    Tak tu napíš kontakt, alebo cez SS.

    www.post.sk = slimacia rychlost

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.