Zavrieť

Porady

Prevádzkový poriadok - masérske služby

Dobrý deň, veľmi pekne Vás chcem oprosiť! Potrebujem vypracovaný prevádzkový poriadok na masérske služby - súrne, keďže začínam - prevádzku už mám zariadenú, všetky náležitosti a záležitosti :-))) - úrady, vybavené, už len hygiena. Ďakujééém za rýchlu odpoveď - priloženie!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lugami je offline (nepripojený) lugami

    lugami
    V prílohe posielam prevádzkový poriadok okrem iného aj na masérske služby, ktoré manžel predložil na hygiene a bolo všetko v poriadku.

    sta je offline (nepripojený) sta

    sta
    caspero Pozri príspevok
    Dobrý deň, veľmi pekne Vás chcem oprosiť! Potrebujem vypracovaný prevádzkový poriadok na masérske služby - súrne, keďže začínam - prevádzku už mám zariadenú, všetky náležitosti a záležitosti :-))) - úrady, vybavené, už len hygiena. Ďakujééém za rýchlu odpoveď - priloženie!
    V prílohe je prevádzkový poriadok pre kaderníctvo. Nájdeš ho aj v tlačivách, skús si ho upraviť pre svoje potreby.

    caspero je offline (nepripojený) caspero

    caspero
    lugami, ďakujem veľmi pekne, vypracovala som to na základe tvojej predlohy za pár minút :-))), super, ešte raz díky

    stano044 je offline (nepripojený) stano044

    stano044
    lugami Pozri príspevok
    V prílohe posielam prevádzkový poriadok okrem iného aj na masérske služby, ktoré manžel predložil na hygiene a bolo všetko v poriadku.
    dakujem za radu o prevadzk.poriadok prave zacinam podnikať ako maser a velmi sa mi to zijde dakujem.stano044

    Radolus je offline (nepripojený) Radolus

    Radolus
    Ahoj caspero.

    Chcem Ťa požiadať o radu.
    Chcem začať podnikať v oblasti masírovania.
    Čo všetko k tomu potrebujem,a oplatí sa to ?

    Ďakujem

    Dantess je offline (nepripojený) Dantess

    Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac Dantess
    Radolus Pozri príspevok
    Ahoj caspero.

    Chcem Ťa požiadať o radu.
    Chcem začať podnikať v oblasti masírovania.
    Čo všetko k tomu potrebujem,a oplatí sa to ?

    Ďakujem
    Sice niesom Caspero, ale podnikam ako maser už zhruba pol roka. Kebyže viem vratit cas, tak stym urcite nezacnem. Po prve je to strasne vela vybavovaciek, po druhe treba strasne vela prachov dat do reklamy, pretože maserov je strasne vela, všelijaky kurzovy, by sa to malo zakazat. A ludia ako ja čo ma 4 rocnu zdravotnu školu odbor maser a milion inych kurzov a certifikatov a učil sa to roky je pre verejnost na rovnakej urovni ako niekto kto dostal certifikat za 2 mesiace. Maserske sluzby a relaxu je teraz vsade vela na Slovensku to je booom a teda ak nevies ponuknut nieco extra tak do toho nejdi. (nehovorim to ako možnej konkurencii, ale ako radu.) Dnes je každý druhý človek masér. Bohužial to nikde nieje pisane že s 2 mesačným kurzom

    Prevádzkový poriadok - masérske služby

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.