Zavrieť

Porady

Vnútorná účto smernica

Ahoj poraďáci,

neviete mi niekto poradiť, kde by som zakúpila (najlepšie v elektro forme ) Vnútornú účtovnú smernicu pre firmy????

Ďakujem mnohokrát

hofffka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    anaman je offline (nepripojený) anaman

    22 rokov sa venujem tvorbe interných predpisov firiem, personálny audit a audit firemných procesom , návrhy oragnizačných štruktúr a pod. ...viac anaman
    Tvorbou "vnútropodnikových smerníc" sa zaoberám od roku 1985, preto podľa môjho osobného názoru nedá sa kúpiť univerzálna účtovná smernica. Možno kúpiť iba metodický návod na jej vypracovanie alebo hotovú účtovnú smernicu použiť iba ako vzor pre vypracovanie vlastnej. Najmä smernice o účtovníctve sú veľmi špecifické pre každú organizáciu.

    Hofffka je offline (nepripojený) Hofffka

    Hofffka
    Dakujem,

    tak som to aj myslela, ze by som potrebovala bud navod na vypracovanie, alebo nejaku predlohu. Len neviem, kde take nieco zohnat bez toho, aby som za to zaplatila 2.000,00.

    JAJA11 je offline (nepripojený) JAJA11

    JAJA11
    Hofffka Pozri príspevok
    Dakujem,

    tak som to aj myslela, ze by som potrebovala bud navod na vypracovanie, alebo nejaku predlohu. Len neviem, kde take nieco zohnat bez toho, aby som za to zaplatila 2.000,00.
    V PP edícia SEPI sa dá kúpiť súbor interných smerníc v knihe aj s CD a stojí cca 1.400 Skk. Ušetrí kopec času, takže to nie je ani taká strašná suma.

    Vnútorná účto smernica

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.