Zavrieť

Porady

Vysmážaný syr bez smaženia

Zdravím,
prikládam jeden super recept -dnes sme ho mali na obed. Je to veľmi rýchle a hlavne bez oleja.
Usporiadat
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
tiny77 Pozri príspevok
ja tu vidim aj presmycku
citujem
"mozu sa pouzit aj missky z osady do mirko vlnky"

Dyk né...
Nepršalo, nebolo ich de umyt....
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

super recept.ja by som mohla smazeny syr jest aj kazdy den.
Sunku nejem tak to vyskusam bez nej.

zaujima ale,ak sa este dakto dostane k teme/lebo vidim ze uz je dost stara.../,ci sa musi do kazdej salky dat jedno cele vajce.
zda sa mi to vela.
osobne by som to vajce rozhabarkovala a rozdelila na 2-3 salky.
ja sa vyhybam nadmernej konzumacii vajec,hoci mi chutia...
celkovo sa odporuca MAXIMALNE zjest 3 vajicka za tyzden-a pocitaju sa samozrejme aj tie,co su v jedlach ako primesy,nielen samotne vajicka na konzum.
0 0
velvet velvet

velvet je offline (nepripojený) velvet

No a ja mám zasa alergiu na vajíčka, tak by to bolo super bez nich. Neskúšal to náhodou niekto?
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

osky Pozri príspevok
super recept.ja by som mohla smazeny syr jest aj kazdy den.
Sunku nejem tak to vyskusam bez nej.

zaujima ale,ak sa este dakto dostane k teme/lebo vidim ze uz je dost stara.../,ci sa musi do kazdej salky dat jedno cele vajce.
zda sa mi to vela.
osobne by som to vajce rozhabarkovala a rozdelila na 2-3 salky.
ja sa vyhybam nadmernej konzumacii vajec,hoci mi chutia...
celkovo sa odporuca MAXIMALNE zjest 3 vajicka za tyzden-a pocitaju sa samozrejme aj tie,co su v jedlach ako primesy,nielen samotne vajicka na konzum.
Ja to tiež rozšľahám dve-tri vajcia na 6 šálok. Pre mňa to úplne stačí. Ale keď ty nedáš tú šunku, aby ten syr nebol moc "syrový".
0 0
Beella Beella

Beella je offline (nepripojený) Beella

Mne tam vajicka nechutia, nedavam ich a je to super (kamoska praskne do kazdej misky jedno vajko). Bez sunky si to velmi predstavit neviem, ta mi tam smakuje.
0 0
betyna8 betyna8

betyna8 je offline (nepripojený) betyna8

Ja som to robila podla rady na inom fóre, vo forme na srnčí chrbát a namiesto strúhanky som vysypala sezamom + ľanom.Vajíčka som dala 3,uplne by stačilo aj menej.Na snažený syr sa to síce nepodobá,ale je to celkom jednoduché,rýchle a mňam.
0 0
viktorviktor viktorviktor

viktorviktor je offline (nepripojený) viktorviktor

osky Pozri príspevok
super recept.ja by som mohla smazeny syr jest aj kazdy den.
.......
celkovo sa odporuca MAXIMALNE zjest 3 vajicka za tyzden-a pocitaju sa samozrejme aj tie,co su v jedlach ako primesy,nielen samotne vajicka na konzum.
taká istá fáma, že špenát má veľa železa (je zdravší na oči ako mrkva)
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

ja sice nedam typ na nevysmazany,ale trochu zjednodusene urobeny vysmazany,ak sa vam nechce syr obalovat:

syr nastruham,zamiesam 1 vajce-je toho tak za plny hlboky tanier-dobre premiesam,a potom este primiesam 2 lyzice struhanky-je tam len na zahustenie.ak je to prilis suche,treba este pridat vajce-musi to byt take ovajickovane,lepkave,ale nesmie sa to roztekat-ma to drzat tvar.
olej rozpalim a kladiem nan lyzicou kopky,ktore smazim z oboch stran.
chuti ako klasicky syr,je to rychle a nezababrete sa.zvyknem to robievat na veceru s varenymi zemiakmi.
1 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať