Zavrieť

Porady

Priečka

Dobrý deň!
Vedel by mi niekto z Vás poradiť nejakú firmu, ktorá by mi vedela spraviť dieru na dvere do panela? Banská Bystrica,Žiar nad Hronom a okolie.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    5-ko je offline (nepripojený) 5-ko

    5-ko
    Len pripomeniem
    -staticky posudok
    -ohlasenie urady, domove druzstvo
    -ak sa chcete vyhnut komplikaciam tak si nafotit stenu u susedov nad a pod
    -otvor rezat

    bulnova je offline (nepripojený) bulnova

    bulnova
    Statický posudok a ohlasovaciu povinnosť asi potrebuje,len ak robí otvor do nosnej priečky. Ak je to nenosná priečka, snáď len upozorniť susedov na značný
    hluk. Iba, že by išlo o rozsiahlejšiu rekonštrukciu.

    aadik je offline (nepripojený) aadik

    aadik
    Statický posudok mám, na úrady som to tiež ohlásil, pretože je to nosná priečka,fotiť u susedov to asi nie.Pretože neverím, že by mi niekto dovolil fotiť u seba doma.Ale stále mi chýba firma, ktorá by mi to spravila.To naozaj nikto takú nepozná???

    5-ko je offline (nepripojený) 5-ko

    5-ko
    aadik Pozri príspevok
    Statický posudok mám, na úrady som to tiež ohlásil, pretože je to nosná priečka,fotiť u susedov to asi nie.Pretože neverím, že by mi niekto dovolil fotiť u seba doma.Ale stále mi chýba firma, ktorá by mi to spravila.To naozaj nikto takú nepozná???
    Fotenie je zaujem statika, susedom staci naznacit ze aby si potom nemysleli ze im nahradis opravu kazdej vlasovej puklinku ktoru na stene budu aj s lupov hladat

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.