Zavrieť

Porady

Mzdový zoznam

Po stiahnurí novej verzie 4.91 miezd MRP mi mzdový zoznam tlačí jedného pracovníka na 3 stránky / 3 listy /. Predtým mi tie 3 stránky tlačilo na 1 list. Poradí mi niekto, kde robím chybu ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pingino je offline (nepripojený) pingino

    pingino
    K tejto tlacovej zostave su v aktualnej verzii dve predlohy: s odstrankovanim a bez odstrankovania. Skus len zmenit predlohu.

    jamis je offline (nepripojený) jamis

    jamis
    pingino Pozri príspevok
    ver.4.91.004
    Tak tu som to hľadala, ale ja tam takýto výbet nemám....je tal len mzdový zoznam a popis parametrov.

    Marína je offline (nepripojený) Marína

    Marína
    Jarka, píšeš, že máš verziu 4.91, ale nepíšeš či 001,002,003 alebo 004. Vo verzii 4.91.004 v "Tlačová zostava" si vyberieš Mzdový zoznam a v "Tlačový formulár-predloha" si vyberieš 01 Mzdový zoznam(bez odstránkovania).

    jamis je offline (nepripojený) jamis

    jamis
    Marína Pozri príspevok
    Jarka, píšeš, že máš verziu 4.91, ale nepíšeš či 001,002,003 alebo 004. Vo verzii 4.91.004 v "Tlačová zostava" si vyberieš Mzdový zoznam a v "Tlačový formulár-predloha" si vyberieš 01 Mzdový zoznam(bez odstránkovania).
    No asi som na toto už troška pristará, ale ozaj neviem správne číslo verzoe. Sťahovala som si ju asi pred mesiacom.

    pingino je offline (nepripojený) pingino

    pingino
    jamis Pozri príspevok
    Marína, mám si zasa stiahnuť dajakú verziu ?
    Ano, ak nemas 4.91.004, nepomozes si. Cislo verzie, ktoru mas nainstalovanu zistis ked pojdes v menu do Pomoc a tam vyberies O aplikacii, cislo podverzie je uvedene v zatvorke.

    Nainstaluj si aktualizacny manazer, ten ti zjednodusi stahovanie a instalaciu aktualizacii. Najdes ho na internetovej stranke mrp alebo na instalacnom cedecku.

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    Číslo verzii si nájdeš:
    Otvoríš si mzdy, pôjdeš na Pomoc - O aplikácii.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.