Zavrieť

Porady

MZDY MRP - opravný výkaz

Opravujem výkaz do ZP v MRP a nadarmo označím že OPRAVNÝ, neoznačí mi absolútne krížik ani do jedného políčka. Viem si to aj sama označiť len ma štve, že keď si tam môžem vybrať, prečo mi tam ten krížik nedá! ALebo: prečo sa tu nedá robiť rozdielový výkaz. NO fakt ma tento program vie občas poriadne naštvať. A to ani nehovorím, že zďaleka sa tu nedajú vygenerovať všetky tlačivá bežne používané pri príjme a prepúšťaní zamestnanca. Myslím RLFO, prihláška do ZP a pod. Nemáte niekto skúsenosti s lepším softwarom? Ďakujem za pomoc!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ALDA je offline (nepripojený) ALDA

    stará mama, matka, manželka ALDA
    Všetko sa dá opraviť. Výstupy, poistné, výkaz pre Sp,Zp ukážka a tam sa pýta či riadny, opravný, dodatočný, OK a tlač. A ak chceš opravovať musíš najskôr zadať výpočet mzdy a poistného. Každý program potrebuje trpezlivosť a čas.
    Naposledy upravil ALDA : 26.04.07 at 17:28

    JDM je offline (nepripojený) JDM

    JDM
    Ak chceš aby sa v MRP vo výkaze pre SP vykrížkoval výkaz riadny alebo opravný, treba to nastaviť tak, že cez výstupy si dáš UKÁŽKA mesač. výkazu pre poisťovňu a ako sa doplňuje tabuľka: vystavil
    dátum vystavenia
    výkaz - tak tu to nastavíš....

    Treba si pozrieť, kedy ste si obstarali posledný up-grade programu.

    Monikov je offline (nepripojený) Monikov

    SZČO účtovník Monikov
    No mám najnovší upgrade a pekne som si spravila tak, ako mi vy vravíte. Však práve to ma štve, že pekne si všetko nastavím a krížik tam nemám. A vy ho tam máte - prosím vyskúšajte, ak je to možné.

    Monikov je offline (nepripojený) Monikov

    SZČO účtovník Monikov
    Teraz som si skúsila výkaz VšZP, tam mi ten krížik dá. Ale v Dôvere nie. Bude chyba softwaru. Ako vždy, nie je všetko vyladené.

    JDM je offline (nepripojený) JDM

    JDM
    Asi to bude tým softwérom, tiež to mám v dvoch PC a jeden je na vybavenosti trošku ochudobnený, tak nie všetko je v stave perfektnosti, dokonca ani obligátne tlačivká z internetu nedokáže prečítať. Ale to je trošku mimo témy.
    Prajem pekný deň.

    ALDA je offline (nepripojený) ALDA

    stará mama, matka, manželka ALDA
    Monikov Pozri príspevok
    Teraz som si skúsila výkaz VšZP, tam mi ten krížik dá. Ale v Dôvere nie. Bude chyba softwaru. Ako vždy, nie je všetko vyladené.
    Dnes som si sťahovala najnovšiu verziu a je tam Dôvera+2007 a fakt nejdú tie označenia výkazu.

    JDM je offline (nepripojený) JDM

    JDM
    Ja nemám so sťahovanými skúsenosti, kupujem si up-grady a šlapú. Up-grade na mzdy nie je taký drahý.

    Monikov je offline (nepripojený) Monikov

    SZČO účtovník Monikov
    JDM Pozri príspevok
    Asi to bude tým softwérom, tiež to mám v dvoch PC a jeden je na vybavenosti trošku ochudobnený, tak nie všetko je v stave perfektnosti, dokonca ani obligátne tlačivká z internetu nedokáže prečítať. Ale to je trošku mimo témy.
    Prajem pekný deň.
    Počítač mám pekne nadupaný, žiadny vrak. Tak trošku sa vyznám v konfigurácii. Neide o to, že nenačíta tlačivo, ale o ten krížik, ktorý som už v predchádzajúcom príspevku uviedla, že nerobí pri tlačive ZP Dôvera. Pri ostatných poisťovniach tam ten krížik dá. A rozdielový nerobí vôbec. Je tam napísané, že riadny, dodatočný a opravný ale vôbec to nerozlišuje. . Proste len vygeneruje "nový" výkaz podľa toho, ako som si opravila mzdy.
    Tiež Vám prajem pekný deň!

    pingino je offline (nepripojený) pingino

    pingino
    Monikov Pozri príspevok
    Opravujem výkaz do ZP v MRP a nadarmo označím že OPRAVNÝ, neoznačí mi absolútne krížik ani do jedného políčka.
    Pred tlacou v okienku vyberiem v rozbalovacom policku vykaz opravny a funguje.


    Monikov Pozri príspevok
    A to ani nehovorím, že zďaleka sa tu nedajú vygenerovať všetky tlačivá bežne používané pri príjme a prepúšťaní zamestnanca. Myslím RLFO, prihláška do ZP a pod.
    No neviem ale prihlaska/odhlaska do ZP tam uz peknych par mesiacov a exportovanie RLFO funguje od verzie 4.90. Asi si sa zle pozrela.

    Monikov je offline (nepripojený) Monikov

    SZČO účtovník Monikov
    Tak ťa prosím, poraď mi, ako si vytlačím RLFO, pretože ja export nerobím.

    ALDA je offline (nepripojený) ALDA

    stará mama, matka, manželka ALDA
    Monikov Pozri príspevok
    Tak ťa prosím, poraď mi, ako si vytlačím RLFO, pretože ja export nerobím.
    RLFO ? Aj ja počkám na radu.

    Kurucz je offline (nepripojený) Kurucz

    Kurucz
    Tlačí Vám do mesačných výkazov ZP počet príloh? Musím to tam každý mesiac ručne doplniť.

    Monikov je offline (nepripojený) Monikov

    SZČO účtovník Monikov
    Kurucz Pozri príspevok
    Tlačí Vám do mesačných výkazov ZP počet príloh? Musím to tam každý mesiac ručne doplniť.
    Nie.
    Aj ja si to pekne píšem perom!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.