Zavrieť

Porady

Doklad o výbere peňazí z bankomatu

Prosím o radu. Vyberiem si peniaze z bankomatu a vložím do pokladne. Musím mať k príjmovému pokladničnému dokladu priložený aj doklad o výbere peňazí z bankomatu ?
Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    turbo je offline (nepripojený) turbo

    Stavebný inžinier turbo
    Mylím, že túto transakciu je potrebné urobiť cez priebežnú položku.
    A dokladom o výbere z účtu bude napokon výpis z BÚ.
    Prajem pekný deň!

    Mirkaporada je offline (nepripojený) Mirkaporada

    Mirkaporada
    To som rada, lebo by som mala ešte viac dokladov ako mám doteraz. Dúfam, že to isté platí aj keď vkladám peniaze z pokladne do banky, že nemusím k výdavkovému pokladničnému dokladu prikladať doklad o vklade na účet.
    Monika Kováčová
    Mirkaporada Pozri príspevok
    To som rada, lebo by som mala ešte viac dokladov ako mám doteraz. Dúfam, že to isté platí aj keď vkladám peniaze z pokladne do banky, že nemusím k výdavkovému pokladničnému dokladu prikladať doklad o vklade na účet.

    No to celkom neplatí...
    Monika Kováčová
    Myslím to takto: niektoré banky neuvádzajú vo výpise, kto vkladá na účet. V tomto prípade, ak urobíš priebežnú položku (peniaze na ceste) a nemáš doklad o vložení na účet (suma a dátum totožný s výpisom), môže sa stať, že budeš dokazovať, či nejde o úhradu pohľadávky napr. priamym vkladom od zákazníka....

    Katka22 je offline (nepripojený) Katka22

    teraz hlavne mama :-) Katka22
    Ja som naučila svojho šéfa aby, potvrdenie o vklade a výbere peňazi nezahadzoval :-) Aj tak doklad na príjem alebo výdaj z pokladne musíš spraviť:-) ,vždy to potom k tomu prilepím . Katka
    Monika Kováčová
    To je v poriadku, ako som písala, skutočnosť, že účtovný prípad nastal preukazuje výpis z bankového účtu.
    Opačne to však tak nie je.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.