Zavrieť

Porady

Nárok na odchodné

Priatelia,

Ako to do dopadlo s oprávnenosťou nároku zamestnancov na odchodné, ktorí odišli na predčasný invalidný dôchodok v čase od 1.1.2004 do 1.7.2006? Majú alebo nemajú nárok na odchodné? Názory za aj proti poznám...neviete niekto o nejakej judikatúre v tejto veci resp. záväznom stanovisku?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    andrea123 je offline (nepripojený) andrea123

    andrea123
    Dobrý deň, rada by som sa spýtala na nárok na odchodné. Zamestnanec u nás pracoval od 1.1.1997 - 31.8.2000, potom sa spoločnosť pretransformovala z FO na s.r.o., tak bola vypracovaná nová pracovná zmluva od 1.9.2000- Pracovný pomer bol ukončený dohodou k 15.3.2004, pričom zamestnancovi vznikol nárok na starobný dôchodok už 18.2.2003, kedy dovŕšil 60 rokov..ale teda dalej pracoval. Mal nárok na odchodné po ukončení pracovného pomeru? dakujem a želám pekný deň

    jankasm je offline (nepripojený) jankasm

    jankasm
    andrea123 Pozri príspevok
    Dobrý deň, rada by som sa spýtala na nárok na odchodné. Zamestnanec u nás pracoval od 1.1.1997 - 31.8.2000, potom sa spoločnosť pretransformovala z FO na s.r.o., tak bola vypracovaná nová pracovná zmluva od 1.9.2000- Pracovný pomer bol ukončený dohodou k 15.3.2004, pričom zamestnancovi vznikol nárok na starobný dôchodok už 18.2.2003, kedy dovŕšil 60 rokov..ale teda dalej pracoval. Mal nárok na odchodné po ukončení pracovného pomeru? dakujem a želám pekný deň
    Zamestnanec má nárok na odchodné pri prvom odchode do dôchodku. Predpokladám, že po skončení PP išiel do dôchodku, keďže už rok predtým dovŕšil dôchodkový vek.
    Odpoveď je ÁNO, mal nárok na odchodné pri ukončení PP.

    andrea123 je offline (nepripojený) andrea123

    andrea123
    jankasm Pozri príspevok
    Zamestnanec má nárok na odchodné pri prvom odchode do dôchodku. Predpokladám, že po skončení PP išiel do dôchodku, keďže už rok predtým dovŕšil dôchodkový vek.
    Odpoveď je ÁNO, mal nárok na odchodné pri ukončení PP.
    ďakujem velmi pekne, myslela som si, len som si to potrebovala overit...predo mnou mzdarka mu to nevyplatila..nie je už aj neskoro vlastne? lebo neviem velmi, či tam je nejaka premlčacia lehota, alebo take niečo...

    andrea123 je offline (nepripojený) andrea123

    andrea123
    andrea123 Pozri príspevok
    ďakujem velmi pekne, myslela som si, len som si to potrebovala overit...predo mnou mzdarka mu to nevyplatila..nie je už aj neskoro vlastne? lebo neviem velmi, či tam je nejaka premlčacia lehota, alebo take niečo...

    PROSIM PORADTE NIEKTO DAKUJEM.

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    andrea123 Pozri príspevok
    PROSIM PORADTE NIEKTO DAKUJEM.
    V ZP sa píše, že vzťahy neupravené ZP sa riadia občianskym zákonníkom. V obč. zákonníku je premlčacia lehota 3 roky.

    Ale aj keby uplynule premlčacia lehota, neznamená to, že zamestnávateľ nemôže vyplatiť odchodné aj po 10 rokoch, ak je to ochotný urobiť. Premlčacia lehota slúži najmä pre dlžníka. Po tejto lehote sa veriteľ nemôže domáhať práva (jednoducho povedané). Ak však dlžník svoj dlh chce uhradiť, môže tak urobiť aj po uplynutí premlčacej lehoty.

    Takže môžete mu to odchodné, na ktoré má nárok vyplatiť aj po niekoľkých rokoch.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.