Zavrieť

Porady

témy,nápady,pripomienky,rady a pod. od MISOMISO

Keďže misomiso je častým, dobrým a zaujímavým prispievateľom na tento portál, avšak nie vždy sa trafí v zmysle etikety do správnej témy svojho príspevku, založila som mu túto tému.
Takže drahý misomiso, týmto ťa vyzývam, aby si prispieval svojimi radami, nápadmi a akýmikoľvek príspevkami sem, keď nevieš kam to zaradiť.

PS: Ten, kto nevie o čom je reč, kuk do témy Registratúra posledné stránky.
PSS: misomiso, rešpektujem tvoje správanie, takže ak si proti tomuto nápadu, ihneď dám avízo administrátorovi k zrušeniu tejto témy.
PSS2: Pre všetkých, sme v Hobby porade!
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

ZDENIELA je offline (nepripojený) ZDENIELA

som kto som ZDENIELA
Počuj MISOMISO, ja by som to brala ako poctu, alebo ako svoju čestnú bustu postavenú na stránke porady týčiacu sa presne na križovatke medzi umením zviditeľniť sa a potrebou vyjadriť sa.

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu. Melnick
Často sa stáva,že aj v iných témach skĺzneme trochu inde ako bol pôvodný zámer,preto ani príspevky v téme Registratúra nevnímam ako prešľap.
Len aby táto téma, nebola vnímaná ako karanténa.

Danila je offline (nepripojený) Danila

Vylúčený člen Danila
Melnick Pozri príspevok
Často sa stáva,že aj v iných témach skĺzneme trochu inde ako bol pôvodný zámer,preto ani príspevky v téme Registratúra nevnímam ako prešľap.
Len aby táto téma, nebola vnímaná ako karanténa.
Veru tak, Majka. V každej téme občas vybočíme. Ja túto tému chápem tak, že určite nebola vnímaná ako karanténa....

emgeton je offline (nepripojený) emgeton

emgeton
Myslím, že táto téma je veľmi vhodným kandidátom na uzamknutie, ak nie rovno na vymazanie. ................ Aj keď je zaradená v hobby.

Z príspevkov nemenovaného prispievateľa, spomínaného kdesi na začiatku témy si môžeme veľa vybrať. Ak nič iné, tak odvahu pustiť sa do sveta. A tá v našej republike mnohým ľuďom chýba.

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin Richard
Neviem presne či je toto priateľský žart, nepoznám Vaše vzťahy (Gabi03 a misomiso) ale ak medzi vami nie je vyslovene priateľský vzťah, tak takúto formu upozornenia považujem za neprijateľnú a omnoho neprijateľnejšiu ako je napr. zlé zaradenie témy či príspevku!!!!!

Tému uzatváram! Podobné správanie sa mi nezdá tolerovateľné!

témy,nápady,pripomienky,rady a pod. od MISOMISO

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.