Zavrieť

Porady

Outlook Express

Prosím vás neviete mi poradiť či sa dá nastaviť v Outlook Express -e oznámenie o prijatí novej správy na inú mailovú adresu ?
Doma máme Outlook Express aj v robote mám Outlook Express. Samozrejme všade sú rôzne mailové adresy. Ja by som chcela vedieť, že mi prišla nová správa na domáci mail, keď som v robote a opačne, keď som doma, potrebujem vedieť, že mi prišla nová správa v robote.
Dá sa to nastaviť ?
Usporiadat
Chobot Chobot

Chobot je teraz online Chobot

Janinkaaa Pozri príspevok
Prosím vás neviete mi poradiť či sa dá nastaviť v Outlook Express -e oznámenie o prijatí novej správy na inú mailovú adresu ?
Doma máme Outlook Express aj v robote mám Outlook Express. Samozrejme všade sú rôzne mailové adresy. Ja by som chcela vedieť, že mi prišla nová správa na domáci mail, keď som v robote a opačne, keď som doma, potrebujem vedieť, že mi prišla nová správa v robote.
Dá sa to nastaviť ?
Áno. Cez "Nástroje - Pravidlá pre správy - Pošta - Nové pravidlo pre poštu. Tam zadefinuješ pavidlo, že všetky správy postúpi na ďalšiu adresu.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
tinkertrain tinkertrain

tinkertrain je offline (nepripojený) tinkertrain

Pozor na to, aby si sa ti to nezacyklilo. Este odporucam si tie forwardovane spravy ukladat do ineho adresara, aby si v tom nemala chaos.
0 0
sunborn sunborn

sunborn je offline (nepripojený) sunborn

Naco to riesit forwardom sprav ked si mozes pracovne maily pozerat v OE prostrednictom pridania uctu a nastavenim POP hodnot podla roboty pre prichadzajucu postu a pre odchadzajucu postu pouzijes SMTP server svojho sprostredkovatela pripojenia na Inet. Mam to takto urobene niekolko rokov a mozem doma prijmat pracovnu postu ako aj odosielat reakcie na nu tvariace sa ze som v robote.
0 0
scorp scorp

scorp je offline (nepripojený) scorp

Človek, sivý a fúzatý.
Notifikacia - oznamenie neexistuje. Da sa to naozaj riesit len postupenim spravy pomocou pravidla. Toto, co odporuca sunborn by bolo super, keby som sa k niektorym spravam chcel dostat-totiz moze nastat pripad, ze chcem spravu v robote, ktoru som precital doma ... co potom ? Doma je uz v domacom pocitaci v lokalnom priecinku postoveho klienta. Mimochodom, su to mailboxy na free mailovych serveroch ? Ak ano, potom sa k nim da dostat cez webovy prehliadac, a je to...
0 0
sunborn sunborn

sunborn je offline (nepripojený) sunborn

to scorp
ten problem co si opisal so stiahnutim posty doma a nemoznostou si ju pozriet v robote sa da jednoducho riesit.
Pri mailovych uctoch si zobrazis vlastnosti pre dany ucet, tab Spresnenie a dole odfajknes Dorucenie - ponechat kopie sprav na serveri. To je vsetko.

Takym sposobom budes mat moznost zobrazit tie iste spravy v robote aj doma. Funguje to. Ako som uz uviedol niekolko rokov to takto vyuzivam a este sa mi nestalo ze by som si nemohol tu istu spravu otvorit v office a sucastne aj doma.
0 0
scorp scorp

scorp je offline (nepripojený) scorp

Človek, sivý a fúzatý.
To sunborn. Suhlasi vsetko, az na.. Ked je to klasicka mailova schranka, vtedy to plati. Obvykle vsak v praci sa pouziva (opravte ma niekto ak si myslite nieco ine) nieco take ako domenovy kos, t.j. admin moze menit, pridavat a mazat adresy, t.j. toto co je pred zavinacom (laicky povedane). Ak mi pride novy clovek-nemusim kontaktovat mojho ISP aby zadefinoval novu mailovu schranku. A mame problem. Mailova sprava je na firemnom serveri uz stiahnuta, teda neplati "ponechat kopiu na serveri". jednoducho sa k nej z domu nedostanem. Presnejsie povedane - dostanem, ale za uplne inych podmienok a moznosti, co tu teraz nie je predmetom riesenia.
0 0
robovi robovi

robovi je offline (nepripojený) robovi

Poďme k podstate otázky. Mailová notifikácia o tom, že Ti prišla pošta na server kde máš založený poštový účet naozaj neexistuje. Niektoré platené poštové servre v balíku služieb, však poskytujú sms notifikáciu o tom, že Ti došiel mail. Napr. Orange. Zamestnávatelia však nemajú nastavenú žiadnu sms notifikáciu svojich zamestnancov o tom, že im došla správa. To by sa mobilným operátorom nedoplatili pri dnešnom množstve spamu.
0 0
scorp scorp

scorp je offline (nepripojený) scorp

Človek, sivý a fúzatý.
robovi Pozri príspevok
Poďme k podstate otázky. Mailová notifikácia o tom, že Ti prišla pošta na server kde máš založený poštový účet naozaj neexistuje. Niektoré platené poštové servre v balíku služieb, však poskytujú sms notifikáciu o tom, že Ti došiel mail. Napr. Orange. Zamestnávatelia však nemajú nastavenú žiadnu sms notifikáciu svojich zamestnancov o tom, že im došla správa. To by sa mobilným operátorom nedoplatili pri dnešnom množstve spamu.
A to je vsetko, priatelia...
0 0
dr.eam dr.eam

dr.eam je offline (nepripojený) dr.eam

Ahojte mám office outlook a neviem ako a či sa vôbec dá nastaviť zobrazenie pripnutých obrázkov ,alebo fotiek v pošte , nechce sa mi ,ked ich je vela, otvárať ich stále dvojklikom.

Ď.
0 0
robovi robovi

robovi je offline (nepripojený) robovi

Síce neviem kde, ale som presvedčený o tom, že sa to dá. Možno, keby si si spustil nápovedu, alebo pomocníka v v tom klientovi, ten by ti poradil. To by mrkvosoft nenechal len tak, že v jednom jeho klientovi to ide a v druhom nie.
0 0
LubosP LubosP

LubosP je offline (nepripojený) LubosP

este k tej neotifikacii - cely problem velmi efektivne vyriesi programik s nazvom PopPeeper - tam sa nastavia ucty podla potreby a ked pride sprava na ten ucet, poppeeper to zborazi a dokonca sa da cez neho aj precitat, sucasne sa vsak sprava nezmaze a pekne sa zobrazi ako nova v outlooku..
v outlookoch tak nebude bordel z pomiesanych uctov
0 0
VERONIKA6 VERONIKA6

VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

Potrebujem poradiť. Používam aplikáciu Outlook Express. Chcem odposlať fotografiu na určitú adresu a keď vytvorím poštu, pridám prílohu, odpošlem a keď si to pozriem v odoslanej pošte, mám tam hore vypísané: Aplikace Outlook Express zakázala prístup k nebezpečným prílohám vo vašej pošte.
Už som fotografie posielala a nikdy som nemala problém, vždy mi prešli.
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

VERONIKA6 Pozri príspevok
Potrebujem poradiť. Používam aplikáciu Outlook Express. Chcem odposlať fotografiu na určitú adresu a keď vytvorím poštu, pridám prílohu, odpošlem a keď si to pozriem v odoslanej pošte, mám tam hore vypísané: Aplikace Outlook Express zakázala prístup k nebezpečným prílohám vo vašej pošte.
Už som fotografie posielala a nikdy som nemala problém, vždy mi prešli.
ak sa jedná o prílohy, tak skús pozrieť ako máš nastavené zabezpečenie príloh ,
Microsoft Outlook Express neumožňuje lokálne ukladať súbory príloh v správach elektronickej pošty a to z dôvodu ochrany pred vírusmi.

Ak chceš aby sa ti prílohy zobrazovali tak pozri tieto nastavenia:
  1. treba spustiť program Outlook Express
  2. v ponuke Nástroje kliknúť na položku Možnosti
  3. kliknúť na kartu Zabezpečenie
  4. zrušiť zafajknutie pri položke „Zakázať ukladanie alebo otváranie príloh....“ a potom kliknúť na tlačidlo OK
0 0
VERONIKA6 VERONIKA6

VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

Ďakujem za pomoc, podarilo sa. Bolo to tam zafajknuté.
0 0
SAIVI SAIVI

SAIVI je offline (nepripojený) SAIVI

..dá sa nastaviť Microsoft Outlook Express aby sa mi po príchode nového emailu zobrazila nejaká správa, alebo upozornenie?
0 0
Chobot Chobot

Chobot je teraz online Chobot

SAIVI Pozri príspevok
..dá sa nastaviť Microsoft Outlook Express aby sa mi po príchode nového emailu zobrazila nejaká správa, alebo upozornenie?
Áno, dá. V menu Možnosti, záložka Všeobecné, časť Odosielanie a prijem správ zakliknúť "Zvukový signál pri príchode novej správy".
0 0
Onko Onko

Onko je offline (nepripojený) Onko

Janinkaaa Pozri príspevok
Prosím vás neviete mi poradiť či sa dá nastaviť v Outlook Express -e oznámenie o prijatí novej správy na inú mailovú adresu ?
Doma máme Outlook Express aj v robote mám Outlook Express. Samozrejme všade sú rôzne mailové adresy. Ja by som chcela vedieť, že mi prišla nová správa na domáci mail, keď som v robote a opačne, keď som doma, potrebujem vedieť, že mi prišla nová správa v robote.
Dá sa to nastaviť ?
Ono sa to dá dokonca nastaviť tak, že Ti budú chodiť domov aj v robote e-maily z obidvoch adries ... Keby to niekoho zaujímalo, rozpíšem sa
0 0
tuta tuta

tuta je offline (nepripojený) tuta

Onko Pozri príspevok
Ono sa to dá dokonca nastaviť tak, že Ti budú chodiť domov aj v robote e-maily z obidvoch adries ... Keby to niekoho zaujímalo, rozpíšem sa

Daj návod
0 0
hanelie hanelie

hanelie je offline (nepripojený) hanelie

sprievodca CR Rakúsko,
existuje možnosť nastaviť OE na dve a viac mailových schránok?
0 0
Stevo5 Stevo5

Stevo5 je offline (nepripojený) Stevo5

Pre hanelie:
Áno dá.
V Outloku na : Nástroje / Kontá - a v záložke Pošta si zvoľ Pridať - a nastav si ďalšie konto alebo aj viac. Pre každé nové konto postup opakuj.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať