Zavrieť

Porady

ručné práce

Chcela by som poprosiť o vytvorenie novej témy. Sú to ručné práce. Rada vyšívam, niečo ušijem, naučila som sa hačkovať. Občas potrebujem poradiť, získať nejaký vzor... Dúfam, že nás je viac
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

    :-D ZuzanaP
    Skús pozrieť tento program, sú tam vzory, myslím, že si môžeš aj nejaké vytvoriť:

    http://www.rksoft.sk/artopik.htm

    mumi1 je offline (nepripojený) mumi1

    mumi1
    Pekný deň, otváram si živnosť na predaj ručných prác. Hľadám pani k predaju vyšívaných prác, prosím ozvite sa mumi1@centrum.sk

    Marikaby je offline (nepripojený) Marikaby

    Marikaby
    Pozri si stránku DROPS DESIGN. Nájdeš tam veľa návodov na háčkovanie aj na pletenie. Niektoré návody sú aj v slovenčine, niektoré iba v nemčine. Ide zima, tak pripájam video, ako uštrikovať kapucňu so šálom: :
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Anika61 Pozri na datum,ked na nieco odpovedas...
    Marikaby Nejde o dátum - ide o obsah. Táto kapucňa je veľmi praktická a verím,že si ju viaceré urobia....
    kukučka Nerada by som ti krivdila, ale nerobíš tu skrytú reklamu?
    lujza.j už to tu niekde pricapila....
    Anika61 Nemyslim,ze to myslela zle...taketo cosi by sa na jesen aj zislo....skoda,ze je tato stranka taka nevyuzita.....ja by som uvitala,keby sme sem davali napr.svoje rucne prace...isto kazda z Vas nieco robi....
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.