Zavrieť

Porady

Foto z mobilu

Musím si sama nafotiť proces môjho kožného problému v priebehu 24 hod. Mám iba mobil Nokiu. Ako mám z toho urobiť foto na PC ? Dá sa to vôbec ? Ďakujem veľmi pekne.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    robovi je offline (nepripojený) robovi

    robovi
    Ak máš k tej Nokii nejaký kábel, tak pomocou tohto
    http://www.nokia.sk/support/pcsuite/
    softu by to malo ísť. Je možnosť pripojiť sa aj cez bluetoth, alebo wifi, ak tá Nokia má tieto zariadenia zabudované. Samozrejme potrebuješ aj protikus zariadenia v PC. Kvalita tých fotiek nebude nič moc. Malé rozlíšenie, atď.
    Naposledy upravil robovi : 25.06.07 at 14:26 Dôvod: ocenenie kvality fotiek

    chlap je offline (nepripojený) chlap

    riadim firmu, ktorá prenajíma priestory ...viac chlap
    robovi Pozri príspevok
    Ak máš k tej Kvalita tých fotiek nebude nič moc. Malé rozlíšenie, atď.

    Hmmm, záleží od toho, akú Nokiu má - dnes sú v ponuke bežne Nokie s 2 MPix foťákom.

    Maňuša - mobilov značky Nokia je niekoľko desiatok druhov a každý má iné možnosti konektivity - skús napísať, aký máš model a niekto ti isto poradí.

    wagner je offline (nepripojený) wagner

    wagner
    Maňuša ak nemáš kábel alebo bluetouth, môžeš mi poslať súkromný email a môžeme sa dohodnúť tak, že Ty spravíš fotky, pošleš na môj mobil a ja to stiahnem do počítača a pošlem Ti to následne emailom do Tvojej schránky. A potom si to len napáliš na CD lebo na disketu by sa dali možno dve fotky. Takýmto spôsobom by to mohol spraviť hocikto z Tvojho okolia ak Ti nemá kto požičať fotoaparát.

    Maňuša je offline (nepripojený) Maňuša

    Maňuša
    wagner Pozri príspevok
    Maňuša ak nemáš kábel alebo bluetouth, môžeš mi poslať súkromný email a môžeme sa dohodnúť tak, že Ty spravíš fotky, pošleš na môj mobil a ja to stiahnem do počítača a pošlem Ti to následne emailom do Tvojej schránky. A potom si to len napáliš na CD lebo na disketu by sa dali možno dve fotky. Takýmto spôsobom by to mohol spraviť hocikto z Tvojho okolia ak Ti nemá kto požičať fotoaparát.
    Ďakujem veľmi pekne.Zajtra to budem robiť celý deň/ musímsi v priebehu dňa nafotiť výsev po tele / a potom sa budem snažiť Ti to poslať.Môžeš mi prosím Ťa do mojej SS poslať číslo mobilu? Kábel ani bluetouth nemám.Mám Nokiu 3100.

    Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

    ta som to ja :-) Hlinkovx
    a si si istá, že nokia 3100 má foťák zabudovaný??
    ja si myslím, že nemá..jedine ak by si mala ten prídavný

    Maňuša je offline (nepripojený) Maňuša

    Maňuša
    slavica Pozri príspevok
    .
    .
    .
    Polyfonické zvonenie áno - -
    Digitálny fotoaparát príslušenstvo - -
    Videokamera nie
    Interná pamäť 0,5 MB

    asi nič moc Silvi, máš pravdu...
    Tak asi sa pomýlila v zmluve,lebo v mojej Nokii mám zabudovanú kameru a nahrávač hlasu.Bude sa to dať urobiť ? Zatiaľ si fotim tie škvrny. A môžem zistiť číslo Nokie priamo z mobilu ? Ďakujem.

    Maňuša je offline (nepripojený) Maňuša

    Maňuša
    Ďakujem za rady a ochotu mi pomôcť,urobila som to tak ako mi poradil Wagner.Prajem príjemné dni.

    Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

    Zitulda
    Mám fotky v mobile, niektoré mi už syn dal pomocou kábla do PC. Teraz ale mi nemá kto povedať, ako postupovať po pripojení mobilu (SonyEricksom K510i)
    na kábel ...atď. Ale potom, už by som nechcela opakovane dať všetky len tie, ktoré som urobila v preibehu soboty a nedele. Prosím poradte, syn nemá teraz čas a sľúbila som zaslať odfotené kvitnúce kvietky. Ďakujem Zita

    marko182 je offline (nepripojený) marko182

    marko182
    Zitulda Pozri príspevok
    Mám fotky v mobile, niektoré mi už syn dal pomocou kábla do PC. Teraz ale mi nemá kto povedať, ako postupovať po pripojení mobilu (SonyEricksom K510i)
    na kábel ...atď. Ale potom, už by som nechcela opakovane dať všetky len tie, ktoré som urobila v preibehu soboty a nedele. Prosím poradte, syn nemá teraz čas a sľúbila som zaslať odfotené kvitnúce kvietky. Ďakujem Zita
    Na to potrebujes mat nainstalovany software k telefonu Sony Ericsson PC Suite. Kedze uz syn predtym fotky stahoval, tak predpokladam, ze uz je nainstalovany.
    Potom potrebujes pripojit telefon k pocitacu cez kabel. Ked ho pripojis, tak sa ti na displayi telefonu objavia volby Prenos suborov alebo Mod telefon. Neviem, ci je tento preklad presny, lebo ja to mam v anglictine.
    Pokial zvolis volbu Prenos suborov, tak sa ti po chvili objavia dve nove jednotky/disky, ako keby si pripojila k pocitacu USB kluc. Jedna z nich je pamat telefonu a druha je pamatova karta v telefone.
    Fotky sa vacsinou ukladaju na pamatovu kartu, tak ich pravdepodobne najdes tam.
    Nejdem ti pisat uplne podrobnosti, pretoze tu momentalne nemam K530i, ale postup je velmi podobny pre kazdy Sony Ericsson.
    Daj vediet, ak budes mat nejaky problem. Skusime vyriesit...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.