Zavrieť

Porady

Návod na obsluhu programu WINPAM a winIBEU

Prosím Vás vedel by mi niekto pomôcť?Zháňam návod na použitie na programy WINPAM a winIBEU.Budem Vám vďačný ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    scorp je offline (nepripojený) scorp

    Človek, sivý a fúzatý. scorp
    Pokial viem, tak su to produkty IVES Kosice. Ak ste registrovanym pouzivatelom ich programoveho vybavenia, tak by ste mali mat pristup aj k technickej podpore a tym padom aj k manualom. Inak nazory na WinIbeu su aj na porade.

    ivcac je offline (nepripojený) ivcac

    ivcac
    Prosím, neviete mi niekto poradiť softvér - aj platený - na preklopenie súvahy a výkazu ziskov a strát do "upravovateľnej" podoby? Mám opraviť výkazy, ale neviem sa ručne dopracovať k výsledku a výstupy z účtovníctva sú nejaké divné. Ďakujem

    AntekaK je offline (nepripojený) AntekaK

    AntekaK
    Ahojte, začínam sa trochu s WINIBEU, bola som na školení, ale zdá sa, že už som všetko zabudla. Potrebovala by som poradiť s úhradou faktúr. V module banka aj dodávatelia mám zaškrtnuté prepojenie medzi týmito modulmi. Faktúru som zaevidovala, vytvorila krycí list, platobný poukaz. Chcem urobiť príkaz na úhradu, ale nech idem cez ktorýkoľvek modul, či cez banku alebo faktúry-úhrady, nevysvieti mi okienko pridať. Čo treba ešte urobiť, keď potrebujem robiť príkaz na úhradu. Treba najskôr niečo zaúčtovať? Načo som zabudla? Ďakujem pekne.

    didiana je offline (nepripojený) didiana

    didiana
    Tiež som teraz prešla na WIPAM a mám z toho riadny guláš.
    Jeto úplne niečo iné ako verzia DOS.V tej som robila mzdy 8 rokov, ale z týmto si vôbec neviem rady.Než budem robiť mzdy za júl tak by sa mi zišla nejaká príručka. Nemôžem sa dostať do personalistiky, urobiť tam zmeny, na nič sa tam nedá kliknúť.Zmena platu, úväzku atď.
    Prosim Vás ak niekto robíte mzdy v tejto verzii, tak pomôžte.
    Veľmi pekne ďalujem.

    econia je offline (nepripojený) econia

    Levíča econia
    didiana Pozri príspevok
    Tiež som teraz prešla na WIPAM a mám z toho riadny guláš.
    Jeto úplne niečo iné ako verzia DOS.V tej som robila mzdy 8 rokov, ale z týmto si vôbec neviem rady.Než budem robiť mzdy za júl tak by sa mi zišla nejaká príručka. Nemôžem sa dostať do personalistiky, urobiť tam zmeny, na nič sa tam nedá kliknúť.Zmena platu, úväzku atď.
    Prosim Vás ak niekto robíte mzdy v tejto verzii, tak pomôžte.
    Veľmi pekne ďalujem.

    Aj ja prosím niekoho, kto už robí mzdy vo verzii WINPAM. Potrebovala by som pomôcť. Ďakujem.

    Návod na obsluhu programu WINPAM a winIBEU

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.