Zavrieť

Porady

co na zily - krcove

Vie mi niekto poradit, co je dobre na krcove zily? mala som pred tromi rokmi zakrok - injekcie, bol pokoj, ale teraz vidim, ze mi nabehli zase a odrazu a bolia velmi, prosim o radu, dakujem
Usporiadat
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Tweety Pozri príspevok
Objavila som EVu, môžem si ju kúpiť?
Nakoniec som ju kúpila a už aj začala používať, chcem sa opýtať, či som teda urobila dobre.
0 0
Psycholog Psycholog

Psycholog je offline (nepripojený) Psycholog

obyčejný člověk s tituly PhDr., PaedDr., M.D. - čínská medicína, bylinkář, mistr REIKY, CSc. ...viac
Tweety Pozri príspevok
Nakoniec som ju kúpila a už aj začala používať, chcem sa opýtať, či som teda urobila dobre.
Ano, EVA obsahuje kyselinu maleinovou v dostaečném množství k léčbě. Omlouvám se, že jsem neodpověděl na předcházející dotaz, nesleduji vše a stále. Bohužel musím také pracovat. Dotazy pište formou ss. Petr
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Vďaka, vďaka, ostáva mi už iba čakať na zlepšenie.
0 0
lorelei lorelei

lorelei je offline (nepripojený) lorelei

A teraz mi prosim vysvetlite, co je to EVA. Dakujem.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

lorelei Pozri príspevok
A teraz mi prosim vysvetlite, co je to EVA. Dakujem.
EVA v tomto prípade je jablčný ocot.
0 0
lorelei lorelei

lorelei je offline (nepripojený) lorelei

Tweety Pozri príspevok
EVA-jablčný ocot.
Aha. Ja som to este ozaj nevidela. Kde sa da kupit v akom obchode? Vdaka z arpezlivost so mnou.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

lorelei Pozri príspevok
Aha. Ja som to este ozaj nevidela. Kde sa da kupit v akom obchode? Vdaka z arpezlivost so mnou.
Kúpila som ju v Carrefoure, stála 70.-.
0 0
korduľa korduľa

korduľa je offline (nepripojený) korduľa

mam hlboku cievnu trombozu vdaka antikoncepcii ale aj vdaka dedicnosti. bola som na sklerotizacii a nosila som aj "puncochy", nic moc, pri teple mi nohy opuchaju a na "ihlicky" mozem zabudnut. co mi pomaha je studena voda a cvicenie, pitny rezim a zdrava zivotosprava. ziadny lioton ani varixinal nepomohol.
co sa tyka jablcneho octu, nedoporucujem koli tomu, ze robi zaludocnu kyselinu a to nie je dobre na zaludok, ktory potrebuje zasadite potraviny, co teda rozhodne jablcny ocot nie je. v pezinku v "mole" je jedna predajna s mastami a produktami z Ukrajiny, tak kto chce vyskusat mast alebo nieco z prirody, nech sa obrati radsej tam ako na lioton. treba skusit napriklad aj "AFRU" alebo ciste ALOE VERA. kto potrebuje riedit krv nech skusi RUTIN - dostat v lekarni / ale zeny ked budete mat svoje dni , tak si to teda uzijete...najlepsie z prirody co sa tyka potravin je pohanka. nie je draha. je to aj cista bielkovina, tak pomoze zahnat hlad vecer, okrem ineho. v kazdom pripade na 1. mieste je pohyb.striedanie poloh. Moj zamestnavatel mi napriklad musi tolerovat, ze kazdu polhodku sa promenadujem po kancli a kazdu hodinu sa natahujem na fitlopte, mame tu sprchu, takze moje nohy sa ocitaju v ladovej vode, kolkokrat uznam za vhodne.v praci mame orbitrek takze po kazdej hodinke si mozem 10 minut prekrvit nohy. je to fajn, ludia co tieto problemy nepoznaju to beru na lahku vahu a nevedia ake je neprijemne prist vecer domov a nevediet co skor s nohami. moja prva cesta ja pod ladovu sprchu
0 0
Kováčka Kováčka

Kováčka je offline (nepripojený) Kováčka

Potvrdzujem - ALOE VERA pomáha. Odkedy ju pijem, nemám kŕče v nohách, neopúchajú mi. Pomohla mi aj na iné ťažkosti...
0 0
Valika64 Valika64

Valika64 je offline (nepripojený) Valika64

Už tu bol spomínaný Aloe Vera gel - doporučovala by som Berry Nectar, z ďalších doplnkov Ginkgo Plus, Lýcium, Artic Sea, Absorbent C. Na vonkajšie použitie Aloe First, Aloe Vera Gelly. Ak máš záujem o bližšie informácie, ozvi sa mi na Valika1964@gmail.com
0 0
Gabhus Gabhus

Gabhus je offline (nepripojený) Gabhus

Ahoj, jablkový ocot EVA som kúpila ešte pred mesiacom v TESCU. Skúste.
0 0
edita888 edita888

edita888 je offline (nepripojený) edita888

mna krcove zily trapia uz od 19-tich, aj moja mama ich mala, zacala som brat mobivenal a citim zlepsenie
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
edita888
mna krcove zily trapia uz od 19-tich, aj moja mama ich mala, zacala som brat mobivenal a citim zlepsenie
Detralex je lepší .......
1 1
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

Detralex je veľmi drahý a o nič lepší než Glyvenol...ešte aj Venoruton..aspoň ja mám vyskúšané ...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Valcake
Detralex je veľmi drahý a o nič lepší než Glyvenol...ešte aj Venoruton..aspoň ja mám vyskúšané ...
Poopravím - doplním .

Detralex a Mobivenal poniektorí považujú za rovnaké ...ide hlavne o zloženie .ˇ
Áno , je pravda , že papier ( príbalový letáčik v tomto prípade ) veľa znesie .
Zloženie to isté , ale výsledok o hovne ( sorry ) ...

Ja osobne beriem Detralex v lete a v zime zasa Venoruton ...
Mobivenal iba výnimočne - ak sa mi nechce ísť k lekárovi ...
0 1

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať