Zavrieť

Porady

Nokia 6070 necita mena zo zoznamu.

Dobry den,

vyzna sa tu niekto v MT? Kupil som dotovanu Nokiu 6070 cez T-com. Hned ako prisla, som ju odblokoval, pretoze ju chcem pouzivat s Orange SIM. Telefon normalne s Orange SIM funguje. Problem je ale v tom, ze MT "nevidi" tel. cisla ulozene na SIM karte. Je ako keby prazdna, a ked idem do polozky "stav pamati", hlasi 0 kontaktov, 250 prazdnych miest.

Pritom som tam skusal kartu z O2 a ta ide normanlne, rovnako ako aj T-com SIM karta. Vsade telefon kontakty vidi, iba na Orange SIM nie. Tu Orange SIM pouzivam pritom normalne vo svojom doterajsomNokia 6020.

Co s tym?
Usporiadat
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
stačí, ak máš uložené jedno číslo pod.... 0903123456...a +421903123456
0 0
mpca mpca

mpca je offline (nepripojený) mpca

bla bla.. koho to zaujíma?
neviem či to bolo spomenuté ak áno tak ma neukameňujte
ak je číslo napr 0911 132 231 uložené dva krát (napr pod menom jano a aj pod menom fero) tak sa meno nezobrazí
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
mpca Pozri príspevok
neviem či to bolo spomenuté ak áno tak ma neukameňujte
ak je číslo napr 0911 132 231 uložené dva krát (napr pod menom jano a aj pod menom fero) tak sa meno nezobrazí
Neviem, čím to je...ukázalo mi jedno meno + tel.číslo mám SE
0 0
mpca mpca

mpca je offline (nepripojený) mpca

bla bla.. koho to zaujíma?
alla66 Pozri príspevok
Neviem, čím to je...ukázalo mi jedno meno + tel.číslo mám SE
Hmm,, a ktoré? Bolo to meno abecedne prvé?
Mám nokiu 6120c a 6220c, ak mám jedno tel.číslo pri dvoch menách tak mi nezobrazí žiadne. Takisto mi ho nezobrazí ako ho ručne vyťukám na klávesnici a zavolám...
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
mpca Pozri príspevok
Hmm,, a ktoré? Bolo to meno abecedne prvé?
Mám nokiu 6120c a 6220c, ak mám jedno tel.číslo pri dvoch menách tak mi nezobrazí žiadne. Takisto mi ho nezobrazí ako ho ručne vyťukám na klávesnici a zavolám...
pôvodné mám alla orange a druhé som zvolila orange ...pri volaní sa zobrazilo orange + číslo...Možno to bude tým, že máš Nokiu...ja mám SE C902
0 0
mpca mpca

mpca je offline (nepripojený) mpca

bla bla.. koho to zaujíma?
alla66 Pozri príspevok
pôvodné mám alla orange a druhé som zvolila orange ...pri volaní sa zobrazilo orange + číslo...Možno to bude tým, že máš Nokiu...ja mám SE C902
urcite to bude tým že su rozdielne značky phonov
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
bobino38 Pozri príspevok
...môže to byť aj tým, že k danému menu máš priradené dva čísla, takže ti ukazuje číslo a nie meno.
Bobino38..... máš NOKIU ?

s mpca sme prišli k záveru - Nokia nevie rozlíšiť dve čísla pod jedným menom
Každý telefón sa správa inak:
Motorola - vidím meno
Sony Ericson - vidím meno + číslo
2x Nokia - vidím číslo s medzinár.predvoľbou
0 0
JankaBA JankaBA

JankaBA je offline (nepripojený) JankaBA

alla66 Pozri príspevok
Bobino38..... máš NOKIU ?

s mpca sme prišli k záveru - Nokia nevie rozlíšiť dve čísla pod jedným menom
Každý telefón sa správa inak:
Motorola - vidím meno
Sony Ericson - vidím meno + číslo
2x Nokia - vidím číslo s medzinár.predvoľbou

Je to tak. Dcéra má Nokiu 6300, keď sme moje dve čísla uložili ako mamina vypíše len číslo ale aj ona mala pred tým SE a keď kopírovala čísla do Nokii tak si to táto Nokia upravila sama a má tam mamina a mamina/1, lebo v SE mala obe moje čísla.
0 0
bobino38 bobino38

bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

Máááááám LG :-))
0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

janaGT Pozri príspevok
ja ich mám všetky uložené v pamäti telefónu, ešte idem skontrolovať či to nemám duplicitne.
Lebo niektoré mi ukazuje mená, niektoré nie.

takže som skontrolovala, to číslo resp. meno ktoré viem že mi neukazuje a mám to tam len 1x.
Fakt som z toho na nervy, keď zvoní mobil, najskôr lovím v pamäti čie to môže byť číslo ... hrúza
ešte sa vrátim k tejto téme,
mohla by to byť aj chyba softvéru v mobile? Lebo mne to meno raz ukáže a raz nie. Už fakt neviem, čo s tým. Napr. mamu mi to ukazovalo v pohode, včera mi to vypísalo už len číslo. A nič som so zoznamom resp. mobilom nerobila.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať