Zavrieť

Porady

Dovolenka Bulharsko

Chcem sa spýtať, máte neikto skúseností s hotelom/penviónon ANGIE pri Zlatých pieskoch? Nejdete niekto v termíne od 22.7-02.8.2007
Prosím dáke info, skúseností, zážitky..........ďakujem daniela
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Martin1998 je offline (nepripojený) Martin1998

    Martin1998
    v Angie sme boli minulý rok.Ubytovanie bolo celkom slušné.Upratovanie každý deň.Raňajky nič moc.Na pláž treba ísť po schodoch.Tam sme boli len prvý deň,lebo sa nám nepáčila,tak sme chodili na vzdialenejšiu.Tá bola perfektná.Bola asi 900 m od Angie smerom na Zlaté piesky.Nebola preplnená,krásna čistá voda,sprchy s termálnou vodou.Ceny v okolí Angie prijatelné.

    blondy je offline (nepripojený) blondy

    iwa blondy
    odpovedám otázkou.
    Aké máte niekto skúsenosti spobytom a cenami v Bulharsku na Pomorí? Ideme tam po prvý krát a v presne tom istom čase ako danielik23.

    tuta je offline (nepripojený) tuta

    tuta
    Bola som tento rok v Pomorí. Ceny sú tam pre našinca veľmi prijateľné, ale rovnako ako u nás sa v jednotlivých obchodoch líšia. Niektoré výrobky sú tam dokonca lacnejšie ako u nás. Za prijateľné ceny sa dá najesť a napiť priamo na pláži. Pláž nebola veľmi čistá, dokonca by som povedala, že v Bulharsku sme boli tretí rok po sebe a v Pomorí bola pláž najhoršia. Ale na druhej strane priamo na pláži sú WC a sprcha.Prajem príjemný pobyt a veľa krásnych zážitkov.

    blondy je offline (nepripojený) blondy

    iwa blondy
    Ďakujem za odpoveď, trošku si ma zneistila tou nečistou plážou. Ale uvidíme ako bude, a potom Vám dám vedieť.

    aisa je offline (nepripojený) aisa

    aisa
    Presne tak. Boli sme na Zlatých pieskoch a páčilo sa nám, i to, že všade boli malé bazéniky, pláž čistá, piesok tiež. Dali sme sa uhovoriť ešte niekoľkokrát na Bulharsko, no našpinavšia pláž v tomto období bola v Primorsku a potom v Pomorí. Tam dolu to žije inak ako na severe. Ale ak svieti slnko a je dobrá partia, všade je pekne. Nenechajte si pokaziť krásnu dovolenku subjektívnymi pohľadmi cudzích ľudí.

    Ľubomír je offline (nepripojený) Ľubomír

    Ľubomír
    Už druhý rok som bol na D v Bulharsku. Nesebar- pláže ešte zo začiatku t.j. ráno fajn. Toho roku Sozopol - pláže čistejšie a tiež pre deti bazény, šmýkačka, trampolíny atď. No ale veď tie špinavé pláže majú na svedomí samotní turisti. Dofajčí, špak ide do piesku, doje nanuk-paličku zapichne s papierom do piesku, vypije vodu-faľšu nechá tam a tak ďalejˇ. Skrátka ako u nás, v Čechách, Poľsku, Rusku atď. A pritom je tam dostatok odpadových košov.
    Aj keď sa snažili ráno pozbierať smeti, každý deň to bolo rovnako. Srátka je to v nás. Plné prinesieme, prázdne nevládzme....

    zsolt69 je offline (nepripojený) zsolt69

    zsolt69
    Ja tiež len chváliť viem Bulharsko. Strávili sme tam 10 dní v letovisku Kiten. Super pláž, super strava, klud vo večerných hodinách. Každému doporučujem. Je to tam na naše peňaženky.

    niko.presov je offline (nepripojený) niko.presov

    niko.presov
    Cestujem s rodinou 5.augusta do sozopolu, penzion tichy kut.

    Potrebujem info o letovisku, strava, ceny, more, ci je vhodne aj pre deti a co vas napadne.
    Za kazdu radu som vdacna. Dakujem.

    katren je offline (nepripojený) katren

    katren
    Ahojte.Chcem sa len pridať k tým, čo strávili dovolenku v Bulharsku na Zlatých Pieskoch. My už tam chodíme veľa rokov a veľmi sa nám tam páči.Pre normálneho slováka primerané ceny, dokonca lacnejšie ako u nás.So službami v letovisku a na hoteli sme boli spokojní, príjemní ľudia , ochota a pomoc.Možem odporučiť hlavne aquapark na Zlatých Pieskoch.Od centra je to kúsok a za 25 leva tam môžete stráviť celý deň a využiť všetky atrakcie, ktoré tam sú ( tobogány , šmykľavky, rôzne druhy výriviek, posedenie v bazéne v bari .....pre chlapov je to raj.....)V centre Zlatých pieskov už je každým rokom vidieť, že sa tie odpadky stracajú.Je tam čistučko. Inak je to vo Varne (asi 15km od Zlatých pieskov) tam to ešte bude trvať, než sa tam niekdo zobudí a začne s tým niečo robiť, nie je to najhoršie , ale keď to porovnávame zo Slovenskom.....to sa asi ani nedá.Tam odporúčam ísť pozrieť katedrálu a hlavne trh vo Varne , kde majú všetko a dosť lacné. Takisto aj delfinárium.Je tam toho strašne veľa a nedá sa to všetko pochodiť.
    Každým rokom chodíme cez CK Hechter a sme nadmieru spokojní. A takisto aj delegátka veľmi dôkladne všetko rozoberala a starala sa o nás keď bol nejaký problém.Do Bulharska sme cestovali aj busom, aj autami , aj lietadlom.Odporúčam lietadlom.Je fakt, že autom si zastavíte, kedy vy chcete,ale ak nedodržíte presné pravidlá na ceste budete ľahší o dosť peňazí a to ešte ani neležíte niekde na pláži pri miešaných drinkoch a pivku.Takto liedalom za 1,5 hod a bez komplikácií na cestách.Viem o čom hovorím.
    Pre mladých každý deň diskotéky, každý si príde na svoj štýl.Tam to proste žije. My sme "odpadávali "skoro každý deň, ale nedalo nám neísť tam zasa a zabaviť sa.Z dovolenky sme prišli unavení , ale pekne unavení. Každý deň aj noc sme využili a nesedeli na izbe pri TV. Už sa všetci tešíme na ďalšie leto 2009 na dovolenku v BG na Zlatých pieskoch.

    linko1 je offline (nepripojený) linko1

    :-) linko1
    Aj my sme boli tohto roku na Zlatých pieskoch, ceny v porovnaní s inými krajinami, čo majú more, naozaj dobré, ale povedala by som , že už nie také lacné ako to bolo voľakedy...
    služby super, ubytovanie super, bývali sme v úplne novom hoteli, inak dosť mi pomohli na nete recenzie hotelov...
    Naposledy upravil linko1 : 30.07.08 at 09:04

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.