Zavrieť

Porady

Darček k výročiu

:-D
Poprosím o tipy, inšpirácie k výročiu. Budeme mať 6. výročie, nie síce svadby, ale oslavujeme každé a s veľkou radosťou a toto bude pre nás tak trošku výnimočné, lebo bude prvé, čo bývame sami.


Ďakujem
Usporiadat
vieroslava vieroslava

vieroslava je offline (nepripojený) vieroslava

Vaď jej ho môžete dať dodatočne, určite ju poteší.
0 0
Anonymka Anonymka

Anonymka je offline (nepripojený) Anonymka

som baba, ktorá je mladá - už skúsenejšia, ktorá miluje život, zábavu a svoju prácu ...viac
Jéj, jaké to je dobré, že tu sa preberá aj táto téma My s priateľom budeme mať nabudúci týždeň výročie (bude toho rok,čo sme sa spoznali) Poraďte nejaký vecný darček pre neho ... Večera určite bude, ale chcem mu niečo originálne darovať. Čo sa dá chlapovi darovať? Má aj vlastný bytík (tom spomenula preto, lebo by som mu aj doňho niečo mohla darovať), ale fakt neviem ... Díky moc.
Naposledy upravil Anonymka : 10.10.07 at 15:27
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Napríklad predplatné časopisu na určité obdobie. Dohodneš sa s dodávateľom kto je objednávateľ-platiteľ(ty) a na aké meno a adresu sa má doručovať(on). My sme takto priateľovi objednali mesačník GEO.
0 0
Anonymka Anonymka

Anonymka je offline (nepripojený) Anonymka

som baba, ktorá je mladá - už skúsenejšia, ktorá miluje život, zábavu a svoju prácu ...viac
No je to celkom dobrý nápad ... len on kupuje kopec časákov. Rôzne. Všetko možné ho zaujíma. Pozerá dokumentárne filmy o vesmíre, o všetkom možnom... neviete poradiť, aký by to mohol byť?
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
môj manžel má hobby PC, tak ja som mu pod stromček predplatila práve počítačový časopis, ktorý si občas kúpil aj sám. Idú ďalšie Vianoce, bude pokračovanie predplatenia.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

lenkak Pozri príspevok
môj manžel má hobby PC, tak ja som mu pod stromček predplatila práve počítačový časopis, ktorý si občas kúpil aj sám. Idú ďalšie Vianoce, bude pokračovanie predplatenia.
Ja to isté so Záhradkárom.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Anonymka Pozri príspevok
No je to celkom dobrý nápad ... len on kupuje kopec časákov. Rôzne. Všetko možné ho zaujíma. Pozerá dokumentárne filmy o vesmíre, o všetkom možnom... neviete poradiť, aký by to mohol byť?
Vybrať si môžeš napr. tu http://www.mediakapa.sk/index/podstr...route66=241258
0 0
Anonymka Anonymka

Anonymka je offline (nepripojený) Anonymka

som baba, ktorá je mladá - už skúsenejšia, ktorá miluje život, zábavu a svoju prácu ...viac
Ďakujem Vám, ste super
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Anonymka Pozri príspevok
Ďakujem Vám, ste super
Nedá sa nesúhlasiť.
0 0
Mackovka Mackovka

Mackovka je offline (nepripojený) Mackovka

Zdravím. Len poznámka k albumu ako darčeku. Videla som urobený album ako kalendár. Na každý mesiac boli na jednej strane okienka s dňami (ako v kalendári) a v príslušnom okienku bolo vyznačené meno člena rodiny, ak mal v ten mesiac narodeniny alebo meniny. Na protistrane bol súbor fotiek "oslávenca - oslávencov" v mesiaci. Boli to vtipné fotky, od malička až poteraz taký prierez a pri rôznych príležitostiach. Takto bol vyplnený každý mesiac roka. Robila to síce jedna reštaurátorka, takže to bolo veľmi pekné. Ale inšpirovalo ma to a ja som taký popri iných darčekoch urobila na šesťdesiatku svojej mame. Povyberala som fotky, ktoré boli už dávno zapadnuté prachom a musím povedať, že darček sa vydaril, aj dnes ho pozeráme, keď nechceme zabudnúť kto má kedy sviatok, lebo sú tam aj presné dátumy. Takže vrelo odporúčam vyrobiť. Pekný deň.
0 0
Lulu184 Lulu184

Lulu184 je offline (nepripojený) Lulu184

Dobry den.
Mohli by ste mi prosim vas pekne poradit:takmer 3 mesiace pracujem ako aupair v Nemecku a stari rodicia ma pozvali na oslavu 40-ho vyrocia sobasa.Tato oslava sa kona o tyzden a ja si lamem hlavu aky darcek im kupit.Su to strasne zlati ludia,stravila som s nimi tyzden vkuse,no nemam ani ponatia,co by som kupilaKazda rada je vzacna...
Dakujeeeeeeeeem.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať