Zavrieť

Porady

Evka - Eulália, všetko najlepšie

Evka, Evička... dnes máš krásny deň, prajem Ti k narodeninám veľa lásky, šťastia, spokojnosti. Aj keď si tiež jedna z tých vzácnych ľudí, ktorí zaslúžia si len dobro a lásku, ktorú každému dávaš, verím, že sa k Tebe vráti všetko dobré znásobené o dvojnásobok. Vďaka porade mohla som Ťa poznať a ďakujem, že si skutočný človek so srdiečkom na dlani.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

    Eulalia
    jjúúúj, to bolo krásne pozdravenie na dobré ránko

    Elenka, ale oficiálne až zajtra
    ale neboj, do večera niečo napečiem, pripavím

    liba2 je offline (nepripojený) liba2

    liba2


    Eulalia, Evka, želám ti narodeninám veľa šťastia, zdravia a naplnenie tvojich túžob. Všetko najlepšie !!

    Anja111 je offline (nepripojený) Anja111

    Anja111
    Pripájam sa ku gratulantom so želaním všetkého najlepšieho
    Naposledy upravil Anja111 : 28.09.07 at 19:08

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    Evka všetko najlepšie k narodeninám .........veľa zdravia , štastia .....cmuk

    ALDA je offline (nepripojený) ALDA

    stará mama, matka, manželka ALDA
    Evička zo srdca Ti želám všetko najlepšie a nech sa Ti splnia všetky sníčky. Cmuk

    Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

    Eulalia
    Moji zlatí, ďakujem za krásne gratulácie, priznávam, vééééééľmi dobre to padne A pretože mi včera nešiel poriadne net, tak som celú noc vypekala, aby som Vás mohla pohostiť. Nech sa páči, je tu toho čo hrdlo ráči


    A ak by bolo málo, ešte niečo prichystám

    abel je offline (nepripojený) abel

    abel
    Milá Evka, všetko najlepšie k Tvojej 17-ke, veľa osobných aj pracovných úspechov. Všetci sme sa už najedli a napili, nič nebráni dobrej zábave. Evi, tancujeme a spievame len a len na Tvoju počesť.

    Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

    Eulalia
    abel Pozri príspevok
    Milá Evka, všetko najlepšie k Tvojej 17-ke, veľa osobných aj pracovných úspechov. Všetci sme sa už najedli a napili, nič nebráni dobrej zábave. Evi, tancujeme a spievame len a len na Tvoju počesť.
    Elenka, vďaka, repráky mám "na plné pecky" a nôtim si s Vami.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.