Zavrieť

Porady

Sólo zoskok padákom

Milí poraďáci, chcem sa s Vami podeliť o zážitok, ktorý som prežila - je to sólo zoskok padákom. Vyskúšala som aké to je, keď vystúpite von z dverí lietadla a lietate si vo výške asi 1200 m nad zemou. Je to nezabudnuteľný pocit, ktorý sa nedá opísať.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    janaGT je offline (nepripojený) janaGT

    janaGT
    to ťa obdivujem, ja sa bojím pozrieť dolu aj z balkóna, ktorý mám 2 m nad zemou

    mysimis je offline (nepripojený) mysimis

    obyčajný človiečik mysimis
    janaGT Pozri príspevok
    to ťa obdivujem, ja sa bojím pozrieť dolu aj z balkóna, ktorý mám 2 m nad zemou

    Janka, je to úplne iný pocit ako keď sa pozeráš dole napr. z 8 - poschodia.

    janaGT je offline (nepripojený) janaGT

    janaGT
    to ti verím, ale aj tak by som si asi netrúfla na niečo také. Teda nie asi ale určite nie. Už sa poznám.

    mysimis je offline (nepripojený) mysimis

    obyčajný človiečik mysimis
    Som adrenalínový typ človeka a vyskúšala som to. Keď budem mať hotové dvd, priložím zopár fotiek.

    shureido je offline (nepripojený) shureido

    shureido
    Ahoj ja sa na to chystam koncom augusta, tak drzte palce....dufam ze prezijem..oraganizujeme to ako "skupinka" tak podpora bude velka....aj ked sa bojim bojim bojim.... Kde si bola ty a ako to prebiehalo?

    mysimis je offline (nepripojený) mysimis

    obyčajný človiečik mysimis
    Bolo to teraz v sobotu. Prebiehalo to najprv teoretickou prípravou, potom to bola praktická príprava na zemi a nakoniec to bolo na ostro. Inštruktori boli fantastickí /sú to vrcholoví reprezentanti Slovenska/ a hlavne trpezliví odpovedať na spústu mojich otázok.

    Kuzelnicka je offline (nepripojený) Kuzelnicka

    som kuzelnik bezneho zivota:))) ...viac Kuzelnicka
    Parada Mysimis, zoskok padakom je jeden moj sen ktory si urcite niekedy chcem vyplnit, len este zbieram odvahu
    kde si to robila a kolko ta to vyslo?

    mysimis je offline (nepripojený) mysimis

    obyčajný človiečik mysimis
    Kuzelnicka Pozri príspevok
    Parada Mysimis, zoskok padakom je jeden moj sen ktory si urcite niekedy chcem vyplnit, len este zbieram odvahu
    kde si to robila a kolko ta to vyslo?
    Ako som už uviedla v príspevku č. 7 robila som to s priateľmi /inštruktori/.Sú to profesionálni športovci v parašutizme. Ak máš záujem dám Ti kontakt na ich stránku, ktorá je t.č. síce vo výstavbe, ale sú tam na nich kontakty.

    Kuzelnicka je offline (nepripojený) Kuzelnicka

    som kuzelnik bezneho zivota:))) ...viac Kuzelnicka
    mysimis Pozri príspevok
    Ako som už uviedla v príspevku č. 7 robila som to s priateľmi /inštruktori/.Sú to profesionálni športovci v parašutizme. Ak máš záujem dám Ti kontakt na ich stránku, ktorá je t.č. síce vo výstavbe, ale sú tam na nich kontakty.

    OK, daj ...

    mysimis je offline (nepripojený) mysimis

    obyčajný človiečik mysimis
    Marína Pozri príspevok
    Blahoželám Miška. Si odvážne žieňa.
    Marína, ďakujem za obdiv.

    Kuzelnicka je offline (nepripojený) Kuzelnicka

    som kuzelnik bezneho zivota:))) ...viac Kuzelnicka
    mysimis Pozri príspevok
    Milí poraďáci, chcem sa s Vami podeliť o zážitok, ktorý som prežila - je to sólo zoskok padákom. Vyskúšala som aké to je, keď vystúpite von z dverí lietadla a lietate si vo výške asi 1200 m nad zemou. Je to nezabudnuteľný pocit, ktorý sa nedá opísať.
    Mysimis tak som dala na tvoju radu a zoskok padakom som uz absolvovala len nie solo ale tandemovo...ale aj tak bolo super, sokovana som doteraz

    Excise Duty je offline (nepripojený) Excise Duty

    ten, čo už nemusí do roboty Excise Duty
    Ja nemám problémy so stolicou, stačí keď si sadnem na misu a už to ide, čiže nepotrebujem kvôli tomu skočiť padákom...Ale všetci, čo ste si skočili, máte môj obdiv.

    Kuzelnicka je offline (nepripojený) Kuzelnicka

    som kuzelnik bezneho zivota:))) ...viac Kuzelnicka
    Excise Duty Pozri príspevok
    Ja nemám problémy so stolicou, stačí keď si sadnem na misu a už to ide, čiže nepotrebujem kvôli tomu skočiť padákom...Ale všetci, čo ste si skočili, máte môj obdiv.
    Ja som skakala z vysky 4.000metrov, je to riadna rychlost a nie je dobre mat problemy zo stolicou ...som pocula nie vlastna skusenost

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.